کد خبر:12143
پ

پنجره استقلال بالاخره باز شد

سرانجام پس از کش و قوس های فراوان باشگاه استقلال برای باز کردن پنجره نقل و انتقالات تیم مجبور شد تتمه حساب مورد اختلاف با وینفرد شفر را به حساب پیرمرد آلمانی واریز کند تا وکیل این مربی نامه دریافت کامل مطالبات را له باشگاه استقلال ارسال کند و به نظر می رسد باشگاه استقلال […]

سرانجام پس از کش و قوس های فراوان باشگاه استقلال برای باز کردن پنجره نقل و انتقالات تیم مجبور شد تتمه حساب مورد اختلاف با وینفرد شفر را به حساب پیرمرد آلمانی واریز کند تا وکیل این مربی نامه دریافت کامل مطالبات را له باشگاه استقلال ارسال کند و به نظر می رسد باشگاه استقلال میتواند درخواست باز شدن پنجره نقل و انتقالاتش را به فیفا بدهد. البته با توجه به تعطیل بودن شنبه و یکشنبه به احتمال بسیار زیاد بازیکنان جدید این تیم از هفته دوم به بعد قادرند برای این تیم بازی کنند.

باشگاه استقلال ساعتی پیش با انتشار یک اطلاعیه از وینفرد شفر انتقاد کرد و مدعی شد این مربی با گروکشی مطالبات پسرش، برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی با این باشگاه همکاری نمی‌کند.

وینفرد شفر در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص این اطلاعیه اظهار داشت: اظهارات غیر واقعی منتشر شده را خواندید؟ حالا واقعیت را به شما می‌گویم.باشگاه و همه ۴ مدیر عامل قبلی دقیقا می‌دانستند باید چه کاری انجام دهند.دقیقا از بدهی و پولی که باید به فیفا پرداخت شود و مدارکی که باید تهیه و اصلاح شود مطلع بودند، این مساله هم مربوط به چند روز اخیر نیست بلکه از ماهها قبل می‌توانست حل شود.

وی افزود: من و وکیلم همواره و همیشه باشگاه در ارتباط بودیم و حمایت، کمک و همکاری خودمان را بارها و بارها نشان دادیم. من حتی پیشنهاد دادم برای لیگ قهرمانان آسیا به صورت رایگان مسئولیت تیم را برعهده داشته باشم. شب گذشته باشگاه نا امیدانه با وکیل من تماس گرفت و درخواست کرد اگر ممکن است، ما بپذیریم که مابقی پول را در آلمان و به صورت حضوری پرداخت کنند. حتی با وجود این که چنین کاری به هیچ وجه عرف نیست و من با این مساله راحت نبودم، اما پذیرفتم.

سرمربی اسبق استقلال تصریح کرد: درست یک دقیقه بعد مطلع شدم که باشگاه اشتباه کرده و نمی‌خواهد پول را به صورت حضوری بپردازد و ترجیح می‌دهد از طریق بانک آن را ارسال کند. امروز باشگاه یک بیانیه توهین آمیز و پر از دروغ و مطالب نادرست منتشر کرد. حتی با این وجود من از وکیلم خواستم با توجه به شرایط باشگاه استقلال و درخواست هواداران، بیشتر از ساعت کاری در دفترش بماند تا اگر استقلال مابقی کارها را انجام داد، معطل نشوند و او این کار را به عنوان لطف در حق من انجام داد.

شفر خاطرنشان کرد:مبلغ باقی مانده هم نه هفته قبل، نه دیروز، نه شب گذشته، نه امروز صبح یا ظهر، بلکه امروز ساعت ۴ عصر به وقت آلمان، منتقل شد و همان طور که قبلا هم گفته بودم، هر زمان این کارها به طور کامل انجام شود، فیفا به صورت اتوماتیک مطلع می‌شود. وکیل من برای فیفا نامه نوشت و حتی تماس هم گرفت، الان باشگاه باید برخی مدارک را اصلاح کند و بعد هم پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه به سرعت و به صورت اتوماتیک باز خواهد شد.

وی تاکید کرد: بسیار هم جالب است یک ساعت قبل، یکی از دستیاران مدیرعامل باشگاه استقلال به وکیل من پیغام داد که مدیرعامل باشگاه هیچ اطلاعی از بیانیه نادرست و توهین آمیز منتشر شده عصر امروز ندارد و کسی که باعث انتشار این بیانیه دروغ و توهین آمیز شده را به سرعت اخراج می‌کند. او‌ گفت مدیرعامل باشگاه به یکی از اعضای هیات مدیره مشکوک است که این کار را انجام داده است!

کلیدواژه : استقلال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید