کد خبر:36355
پ

پنالتی های طارمی در اروپا هنر بود اما پنالتی روی مهدی قایدی اشتباه داوری؟

در حالی که برخی رسانه ها و تیم های خاص با جوسازی علیه داوری، فضای فوتبال کشور را آلوده کرده و حتی دو قطبی سرخابی را به جامعه داوری کشانده اند؛ شاهد یک بام و دو هوای شبه رسانه ها در مسئله پنالتی هایی که در لیگ ایران و فوتبال اروپا گرفته می شود هستیم. […]

در حالی که برخی رسانه ها و تیم های خاص با جوسازی علیه داوری، فضای فوتبال کشور را آلوده کرده و حتی دو قطبی سرخابی را به جامعه داوری کشانده اند؛ شاهد یک بام و دو هوای شبه رسانه ها در مسئله پنالتی هایی که در لیگ ایران و فوتبال اروپا گرفته می شود هستیم.

پنالتی های طارمی در اروپا هنر بود اما پنالتی روی مهدی قایدی اشتباه داوری؟

پنالتی هایی که به سود یک تیم خاص گرفته شدند!

جدای از این مسئله که کارشناسان داوری که در تلویزیون ظاهر می شند، کارشناسی خود را عموماً بر اساس رفاقت با مربی و یا یکی از اعضای تیم مذکور بیان می کنند اما برخی رسانه ها نیز با زیاد کردن پیاز داغ ماجرا و یک بام و دو هوا، حقایق را به سود تیم محبوب خود وارونه جلوه می دهند.

 

پنالتی که با جوسازیهای باند رسانه ای معلوم الحال گرفته نشدند

فصل گذشته در حالی که باشگاه استقلال سود زیادی از پنالتی های صورت گرفته روی مهدی قایدی برد، تیم های رقیب استقلال با جوسازی علیه استقلال و قایدی او را متهم به فریب داوران در گرفتن پنالتی کردند و این مسئله همچنان در فصل جاری نیز ادامه دارد و با هر پنالتی که برای استقلال گرفته می شود (ولو نبود مهدی قایدی) آن مافیای رسانه ای به رهبری نعشه مجازی معروف برای تحت تاثیر قرار دادن فضای داوری، پنالتی حادث شده به سود استقلال را شائبه برانگیز قلمداد می کنند اما در طرف مقابل تمامی دایوهای بازیکن سابق پرسپولیس (تیم محبوب آقایان) که در چند فصل اخیر در پورتو منجر به پنالتی شده را هنر پنالتی گیری او خطاب می کنند و با مدیحه سرایی از طارمی در گرفتن پنالتی و استناد به توضیفات رسانه های خارجی در خصوص هنر پنالتی گرفتن طارمی، هرگز به اشتباهات داوری در این خصوص اشاره نمی کنند. اشتباهاتی که صدای مسئولین تیمی مثل اسپورتینگ لیسبون را هم در آورده که چرا داوران در گرفتن پنالتی روی طارمی اینقدر ساده از کنار دایوهای مصنوعی او عبور می کنند.

هر چه که هست این روزها ظاهراً دایوهای اروپایی مهدی طارمی برای برخی خوشایند و پنالتی های واضحی که روی بازیکنان استقلال حادث می شود و منجر به گل و کسب 3 امتیاز می شود ناخوشایند است و از اولی به هنر پنالتی گرفتن و شاهکار داوری و از دومی به اشتباه مسلم داوری و پنالتی معیشتی یاد می شود!!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید