کد خبر:38942
پ

پشت پرده کلاهبرداری از خون گریه کردن درخت در قزوین در ظهر عاشورا

حتماً تا امروز، ماجرای خون گریه کردن درختی در روستایی در قزوین در ظهر عاشورا را شنیده اید. در ادامه به پشت پرده این کلاهبرداری آشکار و بازی با احساسات و اعتقادات دینی را مرور می کنیم. ظاهراً برخی در این روستا با علم به ماجرا برای جذب توجه و گردشگر، عامدانه اتفاقاتی که در […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

حتماً تا امروز، ماجرای خون گریه کردن درختی در روستایی در قزوین در ظهر عاشورا را شنیده اید. در ادامه به پشت پرده این کلاهبرداری آشکار و بازی با احساسات و اعتقادات دینی را مرور می کنیم. ظاهراً برخی در این روستا با علم به ماجرا برای جذب توجه و گردشگر، عامدانه اتفاقاتی که در فیلم توضیح داده شده را رقم می زنند و پس از اینکه در سال ۱۳۸۵ درخت مذکور، اصطلاحاً خون گریه نکرد(عاملین این کلاهبرداری فراموش کرده بودند، شاخه های درخت را ببرند) با این ادعا مواجه شدیم که با وجود دوربین و پروژکتور درخت گریه نخواهد کرد.

پشت پرده کلاهبرداری از خون گریه کردن درخت در قزوین در ظهر عاشورا

حقیقت این است که برخی از درخستان صمغی قرمز به رنگ خون دارند و همانطور که در فیلم بالا مشاهده می کنید با برشی تنه یا بخشی از درخت، این صمغ قرمز رنگ جاری می شود. ظاهراً عده ای در این روستا در قزوین با آگاهی از این اتفاق، عامدانه از چند روز جلوتر شاخ و برگ درخت را حرص کرده و باعث جاری شدن صمغ آن در روزهای بعدی که به عاشورا منتهی می شود، شده اند.

کلیدواژه : متفرقه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید