کد خبر:42267
پ

پشت پرده مشکوک جدایی ناگهانی لوکادیا از پرسپولیس

در حالی که بسیاری استناد لوکادیا به شرایط اضطراری و وقوع جنگ داخلی در ایران را تنها دلیل این بازیکن برای جدایی ناگهانی اش از پرسپولیس می دانند؛ اما با کمی تامل به نظر می رسد تیم فوتبال پرسپولیس نه تنها از این قضیه ضرر نکرده بلکه به نوعی منتفع هم شده است. بر طبق […]

در حالی که بسیاری استناد لوکادیا به شرایط اضطراری و وقوع جنگ داخلی در ایران را تنها دلیل این بازیکن برای جدایی ناگهانی اش از پرسپولیس می دانند؛ اما با کمی تامل به نظر می رسد تیم فوتبال پرسپولیس نه تنها از این قضیه ضرر نکرده بلکه به نوعی منتفع هم شده است.

بر طبق ادعای مسئولین پرسپولیس لوکادیا بر طبق قراردادش همه مبالغ قراردادش را دریافت کرده بود. رقمی حدود 500 هزار دلار و در هنگام خروج او از کشور تنها بدهی مالیاتی او پرداخت نشده بود که ظاهراً با اعتماد باشگاه پرسپولیس به او مبنی بر بازگشتش، مجوز خروج او از دستگاه های ذی ربط اخذ می شود تا پس از 48 ساعت به کشور بازگردد که البته این اتفاق هرگز رخ نداد.

اما روایت جدیدی که این روزها دهان به دهان می چرخد این است که باشگاه پرسپولیس بی میل به جدایی لوکادیا با این شرایط نبوده و با علم به احتمال عدم بازگشت او، درها را برای خروجش باز کرده است.

این سناریو در حالی تقویت می شود که بدانیم رقم قرارداد لوکادیا با پرسپولیس با آپشن هایش بالغ بر 2 میلیون دلار می شد که پرداخت این عدد بزرگ با قیمت دلار 40 هزار تومانی به معنای پرداخت 80 میلیارد تومان بود که رقمی بسیار سنگین برای باشگاه پرسپولیس محسوب می شود. از همین جهت، پرسپولیسی ها که با 6 گل لوکادیا تا اینجای کار در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته بودند با آگاهی از رسیدن شیخ دیاباته به بازی های نیم فصل و احتمال بازگشت آل کثیر، بی میل به جدایی لوکادیا با این شرایط نبودند.

اکنون آنها نه تنها در پرداخت یک میلیون و پانصد هزار دلار صرفه جویی کرده اند بلکه شاید حتی بتوانند با شکایت از لوکادیا، مبلغ قابل توجهی نیز از این بازیکن به عنوان غرامت دریافت کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید