کد خبر:1416
پ

پشت پرده عذرخواهی افشین پیروانی از قلعه نویی

افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل دعوای مجازی‌اش با سرمربی سپاهان، از مردم ایران عذرخواهی کرد. مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دعوای مجازی با قلعه‌نویی گفت: «من موظف هستم به خاطر سمتم از پرسپولیس دفاع کنم و تا زمانی که به خود من بی‌احترامی نشده بود، جوابی ندادم. من از همه هموطنانم […]

افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل دعوای مجازی‌اش با سرمربی سپاهان، از مردم ایران عذرخواهی کرد. مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دعوای مجازی با قلعه‌نویی گفت: «من موظف هستم به خاطر سمتم از پرسپولیس دفاع کنم و تا زمانی که به خود من بی‌احترامی نشده بود، جوابی ندادم. من از همه هموطنانم عذرخواهی می‌کنم و ترسی از این حرف ندارم، اما این را هم بگویم که من نگذاشتم بسیاری از بازیکنان و پیشکسوتان پرسپولیس وارد این دعوا و حاشیه شوند.»

 

چرا پیروانی از مردم عذرخواهی کرد؟

پشت پرده عذرخواهی افشین پیروانی از قلعه نویی

خیلی‌ها شاید از دیدن این برنامه تلویزیونی و صحبت‌های افشین پیروانی تعجب کرده و از خود پرسیدند که چرا مدیر تیم پرسپولیس از هواداران فوتبال عذرخواهی کرد یا اینکه پشت پرده این ماجرا چیست؟

لابد می‌دانید جلسه پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس عصر دوشنبه گذشته در ساختمان شرکت پیشکسوتان کهن این باشگاه برگزار شد که جمعی از پیشکسوتان این باشگاه با سرپرست باشگاه پرسپولیس دیدار و در خصوص مسائل مختلف این باشگاه به گفتگو پرداختند.

مهدی رسول‌پناه در ادامه ملاقات‌های خود با پیشکسوتان پرسپولیس تصمیم گرفت به دیدار علی پروین برود و بر همین اساس دوشنبه شب گذشته به همراه افشین پیروانی به ضیافت افطاری سلطان رفت.

در این دیدار پیشکسوتانی همچون خوردبین، پنجعلی، ابراهیمی، آشتیانی، جاسمیان، تارتار، درخشان، کلانی، زادمهر، پروین، کلهر، فنونی‌زاده، قلیچ، طاهرزاده و… حضور داشتند و با رسول‌پناه صحبت کردند.

سرپرست مدیرعاملی سرخ‌ها در این جلسه درباره مشکلات مالی، پرونده مربیان و بازیکنان خارجی و درآمدزایی صحبت کرد. علی پروین نیز صحبت‌هایی داشت و به رسول‌پناه توصیه کرد به جای دیدار متوالی با پیشکسوتان و دادن قول و وعده آکادمی پرسپولیس بهتر است ابتدا از بحران کنونی عبور کند و…

همچنین در این دیدار علی پروین و افشین پیروانی استاد و شاگرد قدیمی نیز پس از مدت‌ها با یکدیگر ملاقات کردند. البته این دو تلفنی با یکدیگر در ارتباط بوده و هستند. افشین پیروانی به رسم ادب عید نوروز با علی پروین تماس گرفته و این ایام را تبریک گفت.

همچنین مدیر کنونی تیم پرسپولیس پس از ابتلای محمد پروین به ویروس کرونا با استاد و مربی سابق خود تماس تلفنی گرفت و جویای احوال فرزندش شد. اما دوشنبه گذشته برخورد این دو کمی خاص‌تر بود. شنیدیم علی پروین به عنوان بزرگتر پرسپولیس و فوتبال ایران جویای دلیل اختلاف اخیر افشین پیروانی با سپاهانی‌ها و امیر قلعه‌نویی شده است. پروین که رابطه خوب و دوستانه‌ای با امیر قلعه‌نویی دارد در این دیدار دوستانه به افشین پیروانی می‌گوید: «آقای افشین خان! خوبیت نداره که دو تا پیشکسوت تو روی هم وایسن! خوبیت نداره که شما و امیر توی روزنامه‌ها و تلویزیون به هم بپیچین و علیه هم مصاحبه کنین… بَده آقاجون! این داستان مصاحبه‌ها رو دیگه کشش نده!»

گویا افشین پیروانی هم گلایه‌هایی را مطرح و عنوان می‌کند که فقط از حق پرسپولیس دفاع کرده است و سپاهانی‌ها با بیانیه و مصاحبه‌های خود شروع‌کننده این ماجرا بوده‌اند.

شنیدیم مدیر تیم پرسپولیس پس از آنکه تعدادی از بیانیه و مصاحبه‌های سپاهانی‌ها در خصوص مهندسی نتایج لیگ یا همین ماجرای اخیر بازی لغو شده اصفهان را به علی پروین نشان می‌دهد به اسطوره پرسپولیس می‌گوید: «چشم علی آقا! من دیگه حرفی نمی‌زنم و امشب هم که مهمون شبکه سه هستم چیزی نمی‌گم ولی به شرطی که اونا هم ادامه ندن و…»

علی پروین هم در جواب افشین پیروانی می‌گوید: «آفرین! من با امیر (قلعه‌نویی) هم تلفنی صحبت می‌کنم.»

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید