کد خبر:19668
پ

پشت پرده خاموش شدن سر و صدای پرونده 6 میلیون یوریی ویلموتس

روزها و هفته ها سپری می شوند و کسی دیگر سراغی از ماجرای بدهی ۶ میلیون یورویی فدراسیون فوتبال کشورمان به مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی قبلی تیم ملی فوتبال کشورمان نمی گیرد! 🔹️ظاهرا همه داد و فریادها و بگیر و ببندها برای شلوغ کاری های تابستانی بود تا پس از مدتی همه چیز فراموش شود […]

روزها و هفته ها سپری می شوند و کسی دیگر سراغی از ماجرای بدهی ۶ میلیون یورویی فدراسیون فوتبال کشورمان به مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی قبلی تیم ملی فوتبال کشورمان نمی گیرد!
🔹️ظاهرا همه داد و فریادها و بگیر و ببندها برای شلوغ کاری های تابستانی بود تا پس از مدتی همه چیز فراموش شود و وقتی امروز درباره این موضوع حرفی یا سخنی به میان می آید همه خودشان را به آن راه می زنند. در صحبتی که با یکی از افراد مطلع در همین باره داشتیم از واژه جالبی استفاده کرد و گفت وقتی در این باره با آقایان حرف می زنید بدنشان کهیر می زند و به نوعی این پرونده را بایکوت کرده اند!
🔹️افرادی که این ماجرا را در نهادهای نظارتی دنبال می کنند هم ادله خودشان را برای بی تفاوت شدن نسبت به پیگیری ماجرا دارند و معتقدند وقتی هنوز جرمی اثبات نشده چطور باید پرونده را پیگیری کنند! در حالی که همه چیز اظهر من الشمس است و به نظر می رسد این افراد تمایلی به دنبال کردن این موضوعات ندارند. موضوعی که در تاریخ سوم شهریور با های و هوی آنچنانی موجب شد تا هیأت رییسه فدراسیون فوتبال و وزیر ورزش برای ادای پاره ای توضیحات به مجلس بروند و پشت درهای بسته عرق بریزند و صحبت کنند و پس از آن همه چیز به حال خود رها شد! همان روزهایی که مهدی تاج بارها در تلویزیون اعلام کرد مارک ویلموتس را به توصیه مسعود سلطانی فر آوردیم و کسی ایرادی از این مسایل نگرفت تا امروز حسن روحانی از اقدامات ورزشی دولتش با غرور دفاع کند!
🔹️با این همه فعلا به نظر می رسد پس از چند ماه سکوت خبری درباره پرونده سنگین مارک ویلموتس این روزها که فدراسیون درگیر برگزاری مجمع انتخاباتی ریاستش است باز هم کسی سراغی از این بحث نمی گیرد و مقصران مرتبط با انتصاب این مربی در تیم ملی و عقد قرارداد با او یکی دو ماه دیگر هم به زندگی عادی شان ادامه می دهند. پس از آن هم که نوروز و فروردین ۱۴۰۰ و در نهایت ۶.۲ میلیون یورو ارز بی زبان کشور باید به حساب مربی ریخته شود که در همین فروردین پیش رو باید به خاطر نتایج تیم ملی در دور رفت مقدماتی جام جهانی با ترس و لرز به تماشای مسابقاتش با بحرین و عراق بنشینیم!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید