کد خبر:11376
پ

پشت پرده انتشار عجیب اسناد مالی پرسپولیس توسط رضا یلوه

اسناد مالی باشگاه پرسپولیس به طرز عجیبی با یک ادعای واهی منتشر شده است.     رضا یلوه کیست و چگونه به پرسپولیس راه یافت؟   پشت پرده انتشار عجیب اسناد مالی پرسپولیس توسط رضا یلوه رضا یلوه چهره جنجالی چند روز گذشته باشگاه پرسپولیس با انتشار اسناد مالی باشگاه و هزینه هایی که کارگزار […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

اسناد مالی باشگاه پرسپولیس به طرز عجیبی با یک ادعای واهی منتشر شده است.

 

 

رضا یلوه کیست و چگونه به پرسپولیس راه یافت؟

 

پشت پرده انتشار عجیب اسناد مالی پرسپولیس توسط رضا یلوه

رضا یلوه چهره جنجالی چند روز گذشته باشگاه پرسپولیس با انتشار اسناد مالی باشگاه و هزینه هایی که کارگزار در این مدت انجام داده باعث ناراحتی اعضای این تیم شد. پس از سروصدایی که بابت این اقدام به پا شد، حراست باشگاه پرسپولیس وارد عمل شد تا مشخص شود یلوه با اجازه و با چه مجوزی این اسناد را تهیه کرده است.
ظاهرا یلوه ابتدا از مدیریت مالی باشگاه با این توضیح واهی که رسول پناه این اسناد را می خواهد به وی می گوید سندها را دراختیارش بگذارد اما مسئول مالی باشگاه زیر بار این موضوع نمی رود و معاون اقتصادی باشگاه وقتی از این طریق راه به جایی نبرده از یکی از کارمندان این بخش می خواهد و این کارمند هم این خواسته را اجابت می کند.
این موضوع همچنان در حال بررسی است که چرا یک نیروی ساده بخش اداری باشگاه بدون توجه به حساسیت های موجود به راحتی این اسناد مالی را در اختیار یلوه قرار داده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید