کد خبر:15900
پ

پرسپولیس در چه پست هایی نیاز به خرید بازیکن در نقل و انتقالات دارد؟

نقل و انتقالات زمستانی پرسپولیس احتمالاً با جذب ۲-۳ بازیکن دنبال خواهد شد اما با توجه به شرایط فعلی پرسپولیسف این تیم در چه پست هایی نیاز به تقویت دارد؟     پرسپولیس در چه پست هایی نیاز به خرید بازیکن در نقل و انتقالات دارد؟ در حال حاضر پرسپولیس مشکلی از بابت مهره احساس […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

نقل و انتقالات زمستانی پرسپولیس احتمالاً با جذب ۲-۳ بازیکن دنبال خواهد شد اما با توجه به شرایط فعلی پرسپولیسف این تیم در چه پست هایی نیاز به تقویت دارد؟

 

 

پرسپولیس در چه پست هایی نیاز به خرید بازیکن در نقل و انتقالات دارد؟

پرسپولیس در چه پست هایی نیاز به خرید بازیکن در نقل و انتقالات دارد؟

در حال حاضر پرسپولیس مشکلی از بابت مهره احساس نمی کند اما نیمکت این تیم در برخی پست ها خالی به نظر می رسد به طوری که در صورت مصدومیت یا محرومیت هر یک از مدافعین مرکزی این تیم، یحیی گل محمدی با چالش جدی رو به رو خواهد شد و احتمالاً پروسه جذب ایمان سلیمی از تراکتور که در نیم فصل بازیکن آزاد خواهد بود، در نقل و انتقالات زمستانی پرسپولیس در اولویت خواهد بود. جدای از ایمان سلیمی احتمالاً پروسه جذب یک مدافع میانی دیگر نیز در دستور کار پرسپولیس خواهد بود که زمزمه مذاکره با مرتضی پورعلیگنجی با پرسپولیسی ها همچنان شنیده می شود.

 

با توجه به بازگشت محمد انصاری احتمالاً او به عنوان بازیکن ذخیره سعید آقایی خواهد بود و سرخ ها نیازی به جذب مدافع چپ جدید نخواهند داشت..

 

از طرف دیگر این تیم احتمالاً به سمت جذب یک مهاجم گلزن خواهد رفت که بتواند جای خالی عیسی آل کثیر را که از اواسط فروردین ماه به میادین باز خواهد گشت را پر کند.

 

در سایر خطوط به نظر نمی رسد یحیی مشکل چندانی برای ادامه بازیها داشته باشد و با توجه به نیمکت این تیم، بازیکنان مستعد و با کیفیت خوبی در پست های دیگر دیده می شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید