کد خبر:30067
پ

پرسپولیس در پرونده کالدرون محکوم شد | دسته گل ۵۰۰ هزار دلاری ح.ق و انصاری فرد

به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، کمیته انضباطی فیفا دقایقی پیش با ارسال ایمیل به این باشگاه، رأی نهایی در مورد پرونده شکایت گابریل کالدرون سرمربی و خواکین آلبرتو دستیار وی در فصل نوزدهم را ابلاغ کرد.   پرسپولیس در پرونده کالدرون محکوم شد | دسته گل ۵۰۰ هزار دلاری ح.ق و انصاری فرد […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، کمیته انضباطی فیفا دقایقی پیش با ارسال ایمیل به این باشگاه، رأی نهایی در مورد پرونده شکایت گابریل کالدرون سرمربی و خواکین آلبرتو دستیار وی در فصل نوزدهم را ابلاغ کرد.

 

پرسپولیس در پرونده کالدرون محکوم شد | دسته گل ۵۰۰ هزار دلاری ح.ق و انصاری فرد

در این حکم آمده است: «به پرسپولیس دستور داده می‌شود مبلغ حقوق ۳۲۹ هزار و ۵۰۰ دلار، به علاوه سود سالیانه به‌عنوان حقوق و مبلغ ۲۵۰ هزار دلار، به علاوه سود سالیانه به‌عنوان غرامت به خاطر نقض قرارداد به کالدرون پرداخت کند. همچنین باشگاه پرسپولیس باید سه هزار و ۵۰۰ فرانک سوئیس برای هزینه روند حکمیت به کالدرون و پنج هزار فرانک سوئیس به‌عنوان هزینه‌های نهایی به فیفا پرداخت کند. علاوه بر این، باشگاه پرسپولیس باید مبلغ ۲۵ هزار فرانک سوئیس به‌عنوان جریمه بپردازد».

فیفا در رأی خود، از روز ابلاغ (امروز – ۹ آگوست) ۱۸ مرداد به پرسپولیس ۳۰ روز مهلت پرداخت داد تا این پرونده را تسویه کند. در صورتی که باشگاه پس از این ۳۰ روز مبالغ یادشده را به صورت کامل پرداخت نکرده باشد، پنجره نقل‌وانتقالات تا روز پرداخت کامل بسته خواهد شد.

همچنین فیفا امروز با ارسال ایمیلی جداگانه، در رأی دیگر خود به شکایت خواکین اشاره کرد و نوشت: «باشگاه پرسپولیس طبق حکم فیفا باید ۵۵ هزار و ۳۸۱ دلار به‌عنوان حقوق، به علاوه سود سالیانه و همچنین ۴۰ هزار دلار همراه با سود سالیانه به‌عنوان مبلغ غرامت، بابت نقض قرارداد به این مربی اسپانیایی پرداخت کند. پرسپولیس موظف به پرداخت مبلغ سه هزار ۵۰۰ فرانک سوئیس به این مربی و دو هزار فرانک سوئیس به فیفا بابت هزینه دادرسی و ۱۰ هزار فرانک سوئیس به‌عنوان جریمه است».

این جریمه که حدود ۵۰۰ هزار دلار براورد می شود، دسته گل دوران مدیریت مبهم انصاری فرد در پرسپولیس است که تحت مشاوره های غلط معاون خود(ح.ق) پرسپولیس را در مخمصه ۱۵ میلیارد تومانی جدیدی انداخته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید