کد خبر:5608
پ

در صورت جدایی 4 ستاره پرسپولیس، یحیی استعفا می دهد؟

بتاکاپ – پس از اعلام رسمی فسخ قرارداد مهدی ترابی به نظر می رسد شرایط در باشگاه پرسپولیس بحرانی تر از آنچه هواداران این تیم تصور می کردند بوده و دل نگرانی های یحیی گل محمدی پس از دربی بی دلیل نبود.   پرسپولیس در آستانه فروپاشی | گل محمدی به استعفا نزدیک شد پیشتر […]

بتاکاپ – پس از اعلام رسمی فسخ قرارداد مهدی ترابی به نظر می رسد شرایط در باشگاه پرسپولیس بحرانی تر از آنچه هواداران این تیم تصور می کردند بوده و دل نگرانی های یحیی گل محمدی پس از دربی بی دلیل نبود.

 

پرسپولیس در آستانه فروپاشی | گل محمدی به استعفا نزدیک شد

پرسپولیس در آستانه فروپاشی | گل محمدی به استعفا نزدیک شد

پیشتر در اخبار داشتیم که گل محمدی به مدیران این تیم اعلام کرده در صورت ماندگاری 4 ستاره این تیم حاضر است در تیم بماند و در صورت عدم توانایی مدیریت در حفظ مهدی ترابی، علی علیپور و بشار رسن و وحید امیری او استعفا خواهد کرد. در حال حاضر به نظر می رسد شرایط برای مدیران پرسپولیس بسیار سخت شده است چرا که بشار رسن پیشتر اعلام کرده بود در پایان فصل از پرسپولیس راهی اروپا خواهد شد و علی علیپور نیز با پایان قراردادش به طور آزاد قصد رفتن به فوتبال پرتغال را دارد و به نظر می رسد پیشنهادات به مهدی ترابی و وحید امیری را نیز باید جدی گرفت چرا که عصر امروز مهدی ترابی با استناد به بندی در قراردادش به سادگی قراردادش با پرسپولیس را فسخ کرد تا دست یحیی در آستانه شروع لیگ قهرمانان آسیا در پوست گردو مانده باشد و از گوشه و کنار خبر می رسد وحید امیری نیز با پیشنهاد 700 هزار دلاری یک تیم قطری مواجه شده است و احتمال فعال سازی بند جدایی او نیز بسیار زیاد است.

 

با توجه به شرایط پیش آمده و جدایی علیرضا بیرانوند در هفته های گذشته،  احتمالاً هر 4 ستاره مد نظر گل محمدی این تیم را ترک خواهند کرد و احتمال اینکه خبر استعفای گل محمدی در ساعات آینده به خبر داغ خبرگزاری های تبدیل شود بسیار زیاد است چرا که یحیی بهتر از هر فردی می داند، در تیم بزرگ پرسپولیس بدون ستاره های با کیفیت نمی تواند موفقیتی در این تیم کسب کند.

 

پی نوشت: عدم توانایی مدیران پرسپولیس در جذب دانیال اسماعیلی فر و شهریار مغانلو و چند گزینه مد نظر یحیی نیز مزید بر علت شده تا او بیشتر از گذشته به استعفا فکر کند و در صورت رخ دادن این اتفاق، بحران جدی برای پرسپولیس در آستانه شروع مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به وجود خواهد آمد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید