کد خبر:46033
پ

پرسپولیس بدون بیرانوند مقابل النصر | آبروریزی آسیایی در راه است؟

همانطور که مطلع شده اید، علیرضا بیرانوند برای بار چندم در یک سال اخیر مصدوم شد و احتمالاً دیدار مقابل النصر را از دست خواهد داد. اتفاقی که می تواند منجر به رقم خوردن یک آبروریزی بزرگ برای پرسپولیسی ها شود. پرسپولیس بدون بیرانوند مقابل النصر | آبروریزی آسیایی در راه است؟ بیرانوند در جریان […]

همانطور که مطلع شده اید، علیرضا بیرانوند برای بار چندم در یک سال اخیر مصدوم شد و احتمالاً دیدار مقابل النصر را از دست خواهد داد. اتفاقی که می تواند منجر به رقم خوردن یک آبروریزی بزرگ برای پرسپولیسی ها شود.

پرسپولیس بدون بیرانوند مقابل النصر | آبروریزی آسیایی در راه است؟

پرسپولیس بدون بیرانوند مقابل النصر | آبروریزی آسیایی در راه است؟

بیرانوند در جریان بازی ایران و بلغارستان مصدوم شد و از زمین بازی بیرون رفت. با توجه به اینکه دیدار پرسپولیس و النصر عربستان هفته آینده برگزار می شود، احتمال رسیدن بیرو به این دیدار بسیار ضعیف است. اما معضل پرسپولیسی ها وقتی نمایان می شود که بدانیم آنها در جذب خالد آبادی به عنوان گلر دوم تیمشان ناکام ماندند و احمد گوهری هم تیم را ترک کرده است و اگر اتفاق خاصی در 48 ساعت آینده رخ ندهد باید با دروازه بان سوم فصل گذشته خود مقابل النصر قدرتمند در فاز هجومی ظاهر شوند.

گفته می شود شب گذشته جلسه اضطراری در باشگاه پرسپولیس در همین زمینه برگزار شده است و مدیرعامل این تیم، پیشنهاد جذب فوری امیر عابدزاده که بازیکن آزاد است را به گل محمدی ارائه کرده است. اتفاقی که در صورت رخ دادن اگرچه پرسپولیس را از تنگنای دیدار مقابل النصر عبور می دهد اما مشکلات بعدی برای این تیم به دنبال خواهد داشت.

با جذب عابدزاده به جرات می توان گفت پرونده جذب مهاجم خارجی برای این تیم بسته خواهد شد. از طرفی رقابت دو دروازه بان ملی پوش در پرسپولیس در آستانه جام ملت های آسیا و نیمکت نشین شدن یکی از آنها که بدون تردید حواشی زیادی برای این تیم ایجاد خواهد کرد.

از این گذشته، بیرانوند با بازی با پای خوب خود و جمع کردن توپ های پشت مدافعین پرسپولیس به نقطه اطمینان تیمش تبدیل شده بود و نبود او در درون دروازه این تیم مقابل النصر به لحاظ روانی بدون شک ضربه سنگینی به این تیم خواهد زد.

در صورت شکست سنگین پرسپولیس در اولین دیدار خانگی خود در لیگ قهرمانان آسیا در فصل جدید، بدون شک اوضاع روانی این تیم در ادامه رقابت ها و حتی لیگ برتر وخیم تر می شود. و وضعیت وقتی برای سرخپوشان حادتر می شود که بدانیم  در بازگشت به لیگ، پرسپولیس می بایست خیلی زود مقابل استقلال بازی کند.

رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس که در چند وقت اخیر مدام به کربلا سفر کرده است، این روزها به شدت تحت فشار قرار دارد و گفته می شود به دلیل سوء مدیریت و به بار آوردن بدهی های انباشت سنگین ناشی از دریافت وام ها با بهره بالا، به زودی از سمتش برکنار می شود.

کلیدواژه : پرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید