کد خبر:21072
پ

پرافتخارترین تیم ایران کدام تیم است | مقایسه افتخارات استقلال، پرسپولیس، پاس و سپاهان

در سالهای گذشته بحث در مورد اینکه کدام تیم پرافتخارترین تیم ایران محسوب می شود در بین هواداران تیمهای استقلال، پرسپولیس، سپاهان بالا گرفته است؛ به همین منظور در ادامه نگاه داشته ایم به تعداد کاپ های قهرمانی 4 تیم پرافتخار فوتبال ایران از بدو تاسیس تاکنون. با بتاکاپ همراه باشید.   جدول لیگ برتر […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

در سالهای گذشته بحث در مورد اینکه کدام تیم پرافتخارترین تیم ایران محسوب می شود در بین هواداران تیمهای استقلال، پرسپولیس، سپاهان بالا گرفته است؛ به همین منظور در ادامه نگاه داشته ایم به تعداد کاپ های قهرمانی 4 تیم پرافتخار فوتبال ایران از بدو تاسیس تاکنون. با بتاکاپ همراه باشید.

 

جدول لیگ برتر 1401

 

برنامه بازی های لیگ برتر 1401/1402

 

لیست کامل افتخارات و قهرمانی های پرسپولیس

 

لیست کامل افتخارات و قهرمانی های استقلال

 

پرافتخارترین تیم ایران کدام تیم است | مقایسه افتخارات استقلال، پرسپولیس، پاس و سپاهان

بروزرسانی در خرداد 1401

 

 

توضیح 1: قهرمانی استقلال در سال 1336 که در مسابقاتی در سطح کشور به شکل جام حذفی شرکت کرده، محل اختلاف برخی رسانه ها است؛ اما این قهرمانی که با اهدای کاپ در انتهایش همراه بوده از جمله قهرمانی های معتبر تیم استقلال به حساب می آید. این مسابقات تا چند سال بعد هر سال برگزار می شد اما پس از چند سال منحل شد. اگر بخواهیم نمونه خارجی آن را عنوان کنیم، مثل جام اتحادیه فوتبال انگلیس و جام حذفی انگلیس است که دو جام مجزا با فرمت حذفی و یکسان که در انتها به تیم قهرمان کاپ تعلق می گیرد و کاپ هر دو جام نیز معتبر شناخته می شود.

 

توضیح 2 : قهرمانی پرسپولیس در انتخابی جام باشگاه های آسیا نیز محل اختلاف برخی رسانه ها است؛ البته در آمار بالا این عنوان لحاظ شده اما اطلاع دقیقی از اهدای کاپ در انتهای مسابقات به تیم صدرنشین وجود ندارد چرا که اصولاً به تیمهایی که در مسابقات انتخابی صدرنشین می شوند، کاپی اهدا نمی شود و لقب قهرمان به آنها داده نمی شود. به عنوان مثال اکنون تیم ملی کره جنوبی یک عنوان قهرمانی به واسطه اول شدن در گروهش در انتخابی جام جهانی کسب نکرده و کاپی به عنوان تیم قهرمان نیز به این تیم اهدا نشده است.

 

مسابقه اینستاگرامی بتاکاپ با جایزه نقدی را از دست ندهید. betacupa@

 

دیدگاه کاربران 126 دیدگاه
 • لنگی کش 13 سپتامبر 2022 / 7:37 ب.ظ

  من خیلی دوستدارم بدونم از اون دسته لنگی های مغز پهنی ک میگن طوفان سرخ اسیاب بادی .. فقد ی سوال تاحالا تو گروه باشگاهای اسیا قرار گرفته شدین ک بخوان گروه تون رو گروه مرگ اعلام کنن لعنتیا فکرکردین پنج سال جام اسنپی براتون اوردن توایران فکرکردین بابامسعودمامان اذر میادبدادتون برسه ک اونجام پنالتی بگیرن یا بازیکن لنگ بفرستن توتیمای دیگ ک ازدیقه یک سوتی بده ک شمالنگیا گل بزنید افتخارتون همیناس یا شرافت ایران ایرانی رو ب لجن کشوندین روحانی لنگی رفت زانو زدگفت اقتدار ایران ایرانی زیر سلطه شماترکامیارم اردغوان فقد طارمی حرومزاده رو ببخش تالنگیا نرن دسته دو تف ب ذات کثیفتون لنگیا

 • اکبر 10 سپتامبر 2022 / 1:57 ب.ظ

  استقلال بهترین تیم ایران ولی پیروزی عروس اسیا نام دارد

 • سعید 15 آگوست 2022 / 4:15 ب.ظ

  قشنگ مشخصه استقلالی هستی کیسه کش پاره پوره

 • امیر 9 آگوست 2022 / 12:31 ق.ظ

  استقلال بهترین و پر قدرت ترین تیم در ایران و آسیا
  اولین تیم قهرمان لیگ بدون شکست
  اولین تیم ایرانی برنده جام آسیایی
  اولین تیم ایران از نظر قدمت و زمان تأسیس

 • مجید 13 ژوئن 2022 / 11:35 ب.ظ

  پرسپولیس بهترین و پرافتخار ترین تیم ایران هستش که تو آسیا هم ازش میترسن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید