کد خبر:8347
پ

پخش زنده مراسم بهترین های یوفا ۲۰۲۰ | لواندوفسکی برنده شد

امشب در حاشیه برگزاری مراسم قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ژنو، جایزه بهترین بازیکن یوفا در فصل ۲۰۲۰ نیز اهدا خواهد شد. پخش زنده مراسم بهترین های یوفا ۲۰۲۰ از سایت بتاکاپ انجام می شود.     پخش زنده قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا   پخش زنده مراسم بهترین های یوفا ۲۰۲۰ […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

امشب در حاشیه برگزاری مراسم قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ژنو، جایزه بهترین بازیکن یوفا در فصل ۲۰۲۰ نیز اهدا خواهد شد. پخش زنده مراسم بهترین های یوفا ۲۰۲۰ از سایت بتاکاپ انجام می شود.

 

 

پخش زنده قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا

 

پخش زنده مراسم بهترین های یوفا ۲۰۲۰

رابرت لواندوفسکی برنده جایزه بهترین بازیکن یوفا 2020

پیشتر نظرسنجی در این خصوص انجام شده و رابرت لواندوفسکی به عنوان بهترین بازیکن یوفا در فصل ۲۰۱۹/۲۰۲۰ انتخاب شده است و او در این مراسم جایزه خود را دریافت خواهد کرد. لوکا مودریچ در فصل گذشته برنده این جایزه شده بود.

لواندوفسکی که یک فصل روایی را با بایرن مونیخ سپری می کند با آقای گلی در بوندس لیگا و کسب ۵ جام معتبر اروپایی بدون شک نامزد کسب بهترین بازیکن فوتبال جهان در فصل ۲۰۱۹/۲۰۲۰ نیز بود اما به دلیل کنسل شدن برگزاری مراسم The Best فیفا، این جایزه امسال اهدا نخواهد شد.

 

گفتنیست مراسم از ساعت ۱۹:۱۵ دقیقه به وقت تهران آغاز خواهد شد. شما می توانید پخش زنده مراسم بهترین های یوفا را از سایت بتاکاپ تماشا کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید