کد خبر:4879
پ

پخش زنده بسکتبال NBA رایگان و بدون سانسور

با شروع فصل جدید مسابقات بسکتبال NBA آمریکا بسیاری از علاقه مندان به بسکتبال حرفه ای به دنبال پیدا کردن کانال های پخش زنده بسکتبال nba هستند؛ شما می توانید از طریق بخش پخش زنده بسکتبال NBA بر طبق جدول زمان بندی مسابقات، بازی بسکتبال مورد علاقه خود را به طور رایگان و زنده بدون […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

با شروع فصل جدید مسابقات بسکتبال NBA آمریکا بسیاری از علاقه مندان به بسکتبال حرفه ای به دنبال پیدا کردن کانال های پخش زنده بسکتبال nba هستند؛ شما می توانید از طریق بخش پخش زنده بسکتبال NBA بر طبق جدول زمان بندی مسابقات، بازی بسکتبال مورد علاقه خود را به طور رایگان و زنده بدون سانسور تماشا کنید و از نتایج بازیهای بسکتبال nba مطلع شوید.

 

اسامی بازیکنان بسکتبال ایران

 

جدول لیگ برتر بسکتبال

 

گلچین بهترین حرکات بسکتبال NBA در فصل ۲۰۲۰/۲۰۲۱

 

پخش زنده بسکتبال NBA

لینکهای پخش زنده بازی ها به محض شروع مسابقه در همین صفحه فعال خواهند شد. کافیست تاریخ و ساعت مسابقات بسکتبال nba را بدانید تا در زمان برگزاری بازی، آن را از همین صفحه تماشا نمائید. لینکها به طور مدام تغییر می کنند و از ارائه یک لینک ثابت معذوریم.

 

گفتنیست شما می توانید از طریق ماهواره نیز برخی از بازیهای بسکتبال حرفه ای امریکا را به صورت رایگان تماشا کنید. فرکانس پخش زنده بسکتبال و فوتبال را در بتاکاپ دنبال کنید.

 

جدول پخش بسکتبال NBA

بایهای مهم بامداد امروز در اپلیکیشن بتاکاپ به طور رایگان پخش زنده خواهند شد. برای تماشای بای مورد نظر خود کافیست به بخش اخبار اپلیکیشن بتاکاپ بروید و بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

پخش زنده بسکتبال المپیک ۲۰۲۰

پخش زنده بازی های تیم ملی بسکتبال ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو از اپلیکیشن بتاکاپ به صورت رایگان انجام می شود.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • محمود 10 دی 1399 / 2:52 قبل از ظهر

    سلام
    لطفا بازی های nba را مثل قیل بزارین
    چند روز هیچ بازی نذاشتین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید