کد خبر:41406
پ

پخش زنده بازی کرواسی و کانادا از ماهواره و بتاکاپ

پخش زنده بازی کرواسی و کانادا امشب ساعت 19:30 از ماهواره و بتاکاپ به صورت رایگان انجام می شود. تماشای فوتبال زنده کرواسی و کانادا در اپلیکیشن بتاکاپ برای تماشای رایگان بازی کرواسی و کانادا کافی است اپلیکیشن بتاکاپ را از کافه بازار یا گوگل پلی نصب کنید. در کنار تماشای این بازی جذاب و […]

پخش زنده بازی کرواسی و کانادا امشب ساعت 19:30 از ماهواره و بتاکاپ به صورت رایگان انجام می شود.

تماشای فوتبال زنده کرواسی و کانادا در اپلیکیشن بتاکاپ

برای تماشای رایگان بازی کرواسی و کانادا کافی است اپلیکیشن بتاکاپ را از کافه بازار یا گوگل پلی نصب کنید. در کنار تماشای این بازی جذاب و پرگل شما می توانید فوتبال فانتزی بتاکاپ را هم تجربه کنید و برنده جایزه 5 میلیون تومانی شوید.

پیش بازی کرواسی و کانادا

تیم ملی کانادا در بازی اول خود مقابل بلژیک نشان داد یک تیم گردن کلفت و قدرتمند است. شاید اگر پنالتی آلفونسو دیویس به گل تبدیل شده بود، نتیجه آن بازی به سود کانادا رقم خورده بود. بازیکنان تیم ملی کانادا نشان داده اند بسیار سریع هستند. در سمت مقابل بازیکنان عمدتاً پیر کرواسی قرار دارند که احتمالاً آخرین جام جهانی خود را تجربه می کنند.

پیش بینی نتیجه بازی کرواسی و کانادا

ربات پیش بینی بتاکاپ، نتیجه 3 بر 1 را به سود کانادا در این بازی پیش بینی کرده است. سیگنال های زیادی وجود دارند که این بازی پرگل خواهد بود و بیش از 2 گل در آن خواهیم دید.

شبکه های پخش مستقیم بازی کانادا و کرواسی از ماهواره

شما می توانید پخش فوتبال زنده کرواسی و کانادا را از طریق شبکه پرشیانا تماشا کنید.

لیست کانال های پخش مستقیم جام جهانی 2022 بدون سانسور

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید