کد خبر:41843
پ

پخش زنده بازی پرتغال و مراکش از ماهواره و بتاکاپ

پخش زنده بازی پرتغال و مراکش امروز ساعت 18:30 از ماهواره و بتاکاپ انجام می شود. سایت پخش زنده فوتبال اپلیکیشن پخش مستقیم فوتبال پرتغال و مراکش شما می توانید با دانلود و نصب اپلیکیشن بتاکاپ از گوگل پلی یا کافه بازار، فوتبال زنده پرتغال و مراکش را تماشا کنید. با پیش بینی مسابقات فوتبال […]

پخش زنده بازی پرتغال و مراکش امروز ساعت 18:30 از ماهواره و بتاکاپ انجام می شود.

سایت پخش زنده فوتبال

اپلیکیشن پخش مستقیم فوتبال پرتغال و مراکش

شما می توانید با دانلود و نصب اپلیکیشن بتاکاپ از گوگل پلی یا کافه بازار، فوتبال زنده پرتغال و مراکش را تماشا کنید. با پیش بینی مسابقات فوتبال در اپلیکیشن بتاکاپ می توانید جایزه نقدی ببرید. همچنین با شرکت در فوتبال فانتزی بتاکاپ می توانید جایزه 5 میلیون تومانی برنده شوید.

تیم ملی پرتغال در حالی خود را آماده مصاف با تیم شگفتی ساز مراکش می کند که تنش بین کریستیانو رونالدو و سرمربی تیم اوج گرفته است. پرتغال که یکی از بهترین خطوط حمله را تا اینجا به خود اختصاص داده، تا قبل از این بازی در 4 بازی موفق به زدن 13 گل شده بود. در طرف مقابل تیم ملی مراکشی قرار دارد که بهترین خط دفاع مسابقات را به خود اختصاص داده و در 4 بازی تنها 1 گل دریافت کرده است که آن یک گل هم گل به خودی بوده است. یاسین بونو و حکیم زیاش از چهره های تاثیرگذار مراکش و دنیای عرب در این دیدار خواهند بود. در سمت مقابل ژائوم فلیکس و گونسالو راموس در بهترین فرم خود قرار دارند.

پیش بینی نتیجه بازی پرتغال و مراکش

با توجه به پیش بینی ربات بتاکاپ این دیدار با نتیجه 3 بر یک به سود پرتغال به پایان خواهد رسید. اما این پیش بینی قطعی نیست و فوتبال نشان داده همه این حدس ها توسط تیم های ضعیف تر بر هم خورده اند.

شبکه های پخش مستقیم فوتبال پرتغال و مراکش

شما می توانید بازی پرتغال و مراکش را از طریق شبکه پرشیانا اسپورت تماشا کنید.

لیست شبکه های پخش جام جهانی 2022

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید