کد خبر:44080
پ

پاسخ تحقیر، تحقیر است جناب حسینی | لیاقت کاپیتانی استقلال را نداری

سیدحسین حسینی دروازه بانی که از سنین پائین در استقلال حضور داشته، در چند سال گذشته به جایگاهی در این تیم رسیده که به عنوان کاپیتانی تیم بزرگ استقلال رسیده است. اتفاقی که با اشتباه مدیریت و کادر فنی این تیم رخ داده چرا که کاپیتان یک تیم می بایست خصوصیات فنی و اخلاقی خاصی […]

سیدحسین حسینی دروازه بانی که از سنین پائین در استقلال حضور داشته، در چند سال گذشته به جایگاهی در این تیم رسیده که به عنوان کاپیتانی تیم بزرگ استقلال رسیده است. اتفاقی که با اشتباه مدیریت و کادر فنی این تیم رخ داده چرا که کاپیتان یک تیم می بایست خصوصیات فنی و اخلاقی خاصی داشته باشد تا بتواند رهبری سایر بازیکنان در زمین را بر عهده بگیرد.

سید حسین حسینی که با عملکرد سینوسی خود در سالهای گذشته هرگز دروازه بانی مطمئن نشان نداده و ضعف او در خروج از دروازه هنوز هم که هنوز هست، پابرجاست، به لحاظ اخلاقی هم لیاقت بستن بازوبند کاپیتانی استقلال را نداشته و ندارد.

او که با حرکتی تحقیرآمیز در بازی هفته قبل مقابل هوادار، یک پنالتی بی مورد برابر این تیم را به گل تبدیل کرد به قدری فشار روانی را روی خودش و تیمش زیاد کرد که بازیکنان استقلال در دربی هرگز دیده نشدند.

او با تحقیر حریف در بازی قبل، راه را به روی علیرضا بیرانوند برای تحقیر استقلال در دربی باز کرد. امروز هواداران استقلال نمی توانند بابت حرکت غیراخلاقی بیرانوند پس از دربی 100 شاکی باشند چرا که هفته قبل، کاپیتان خودشان با حرکتی غیراخلاقی تیم هوادار را تحقیر کرده بود.

نکته غم انگیز برای هواداران استقلال اینکه از زمان فیکس شدن سیدحسین حسینی در استقلال و خروج بازیکنانی مثل سیدمهدی رحمتی و رشید مظاهری، استقلال در دربی ها معمولاً بازنده بوده که عمده این شکست ها نیز به واسطه اشتباهات فردی سیدحسین حسینی رقم خورده است. او نقشی را در استقلال بازی می کند که سالها پیش علیرضا حقیقی در پرسپولیس بازی می کرد : یک بازنده محض …

با توجه به اتفاقات رخ داده و اتمام قرارداد حسینی در انتهای فصل، به مدیران استقلال پیشنهاد می کنیم به جای چانه زنی با حسینی برای تمدید قراردادش، راه خروج از استقلال را به او نشان دهند و با یک دروازه بان شش دانگ پای میز مذاکره بنشینند که اصول اولیه دروازه بانی را بلد باشد و به لحاظ اخلاقی تا این حد نازل نباشد که تیم حریف را اینگونه تحقیر کند.

پی نوشت: البته کارما طوری عمل می کند که بیرانوند نیز به زودی پاسخ این حرکت غیراخلاقی خود را احتمالاً در دربی دو هفته دیگر در جام حذفی خواهد دید. به امید روزی که فوتبال ایران از چنین رفتارهای بچه گانه ای پاک شود و به سمت اخلاق پیش برود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید