کد خبر:47229
پ

ویسی و آل نعمه تحت فشار مردم خوزستان حرفشان را پس گرفتند

در حالی که هواداران خوزستانی تیم فولاد به شدت از عملکرد داور مسابقه این تیم با استقلال ناراضی بودند و معتقد به اشتباه داور در اعلام ضربه کرنر منجر به گل به سود استقلال بودند، اما سرمربی و کمک مربی این تیم در پایان مسابقه با صراحت بر تصمیم درست داور در آن صحنه تاکید […]

در حالی که هواداران خوزستانی تیم فولاد به شدت از عملکرد داور مسابقه این تیم با استقلال ناراضی بودند و معتقد به اشتباه داور در اعلام ضربه کرنر منجر به گل به سود استقلال بودند، اما سرمربی و کمک مربی این تیم در پایان مسابقه با صراحت بر تصمیم درست داور در آن صحنه تاکید کردند.

ویسی و آل نعمه تحت فشار مردم خوزستان حرفشان را پس گرفتند

همین موضوع باعث شد تا فشار هواداران فولاد و البته تیم های رقیب استقلال که مشغول جوسازی علیه داور مسابقه بودند بر روی کادر فنی فولاد بیشتر شود و آنها مجبور به عوض کردن حرف خود شدند.

ویسی و آل نعمه در حالی در مصاحبه های جداگانه مدعی شدند که منظورشان کرنر آخر بازی بوده، که اولاً کرنر آخر بازی در ثانیه های پایانی، تاثیری در نتیجه بازی نداشت، ثانیاً بوحمدانی در صحنه حضور نداشت و توپ به دستان شهاب گردان برخورد کرده بود؛ این در حالیست که در مصاحبه آل نعمه به صراحت به اسم بوحمدان اشاره شده بود که معتقد بود کرنر منجر به گل استقلال که به روی استوک او سایشی داشت، درست بوده است.

 

هر چه که هست به نظر می رسد این حرکت هماهنگ اعضای کادر فنی فولاد در عوض کردن حرفشان ریشه در امتیازگیری از کمیته داوران در مسابقات آتی و قربانی و مظلوم جلوه دادن خود مقابل افکار عمومی هواداران فوتبال در خوزستان دارد.

احتمالاً ویسی به این نتیجه رسیده که با عوض کردن حرفش و عوض کردن جایگاه مظلوم و ظالم می تواند در جایگاه مظلوم از داوری های سه هفته پایانی به عوض اشتباه داور دیدار استقلال و فولاد(!)، پوئن بگیرد.

 

جناب ویسی! باور کنیم که این اشتباه بزرگ داوری در مسابقه مذکور رخ داده باشد و شما بدون اشاره و اعتراض به آن تنها در مورد کرنر ثانیه های پایانی صحبت کرده باشید؟ فیلم صحبت های شما در کنفرانس خبری پس از بازی موجود است که مدعی شدید داوری هیچ مشکلی نداشت و تنها می توانست چند کارت زرد به بازیکنان ما نشان ندهد. آیا این اشتباه بزرگ داوری را در کنفرانس خبری فراموش کرده بودید یا مشاورین شما به اشتباه آدرس غلط به شما دادند تا با قربانی کردن اخلاق، به فکر امتیاز گرفتن از داوری در بازی های بعدی باشید؟

این بازی تمام شد و سه امتیازش هم به حساب استقلال واریز شد اما جنجال شما و تیمتان برای پوشیدن لباس مشکی و این صحبت های عجیب بعد از 48 ساعت از اتمام بازی تنها وجهه جنابعالی در افکار عمومی را مخدوش می کند و امتیازی به حساب فولاد بازگردانده نخواهد شد.

نکته جالب اینکه رسانه های ظاهراً بی طرف و تریبون های رسمی صدا و سیما نیز بعد از گذشت دو روز از این بازی همچنان با مصاحبه با مربیان تیم فولاد، سعی در دنبال کردن یک هدف داشته و دارند. این در حالیست که آنها هرگز مربیان نساجی را پس از خطای مسلم گولسیانی روی مهاجم نساجی که در ادامه منجر به گل اول پرسپولیس شد، روی خط نیاوردند!

شیطنت رسانه ای شاخ و دم ندارد.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • کوروش 15 مه 2024 / 10:55 ق.ظ

    اولاً بیشتر از مردم خوزستان جماعت لنگی به این ترسوها فشار آوردن ، فیلم زوم شده و واضحش از روبرو در اومده که کاملاً معلومه خورده و مصاحبه آخر بازی آل نعمه که گفت بوحمدان گفته توپ به پام خورده که دیگه جای انکار و عوض کردن حرف باقی نمیمونه این دو . سوم درجه وقاحت، بیشرفی و هماهنگی رسانه ها ( سایتها ، روزنامه ها و صداسیما ) رو با عوامل تیم حکومت و شیتیل بگیران مشاهده میکنیم که از دیشب به چه تکاپویی افتادن تا یه همچین مصاحبه ای از این مربیا بگیرن ( چون دیروز بدجور شرفشون به باد رفت ) و در آخر صدا و سیمای حکومت ، بشدت افتاده دنبال رقبای استقلال که بازی شرافتمندانه انجام بدن ! و با رقیبای اونطرف کاری ندارن چقدر این جماعت پست و بیشرفن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید