کد خبر:34680
پ

وضعیت سربازی دو مدافع استقلال اعلام شد / سیاوش یزدانی تا ۳۱ سالگی معاف است

🔹در روزهای اخیر باشگاه فولاد نیز نسبت به حضور سیاوش یزدانی و حسین مرادمند دو مدافع استقلال معترض بوده و این تیم اعتقاد دارد که دو بازیکن یاد شده مشمول خدمت سربازی هستند و حضور آنها در تیم‌های غیرنظامی مجاز نیست. 🔹طبق آخرین مصوبه ستاد نیروهای مسلح ورزشکاران سه رشته فوتبال، والیبال و بسکتبال در […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

🔹در روزهای اخیر باشگاه فولاد نیز نسبت به حضور سیاوش یزدانی و حسین مرادمند دو مدافع استقلال معترض بوده و این تیم اعتقاد دارد که دو بازیکن یاد شده مشمول خدمت سربازی هستند و حضور آنها در تیم‌های غیرنظامی مجاز نیست.

🔹طبق آخرین مصوبه ستاد نیروهای مسلح ورزشکاران سه رشته فوتبال، والیبال و بسکتبال در صورت بازی در لیگ برتر تا سن ۲۸ سالگی و در صورت حضور در تیم ملی تا ۳۰ سالگی می‌توانند از معافیت موقت خدمت سربازی بهره مند شوند

🔹یکی از مسئولان نظام وظیفه : هر فوتبالیستی که به تیم ملی دعوت شود تا پایان ۳۰ سالگی یعنی ورود به سن ۳۱ سالگی می‌تواند به سربازی نرود.

🔹پس از ورود به ۳۱ سالگی، بازیکن یک سال دیگر مهلت دارد تا دفترچه اعزام سربازی خود را پر کند. البته این یک سال با مواردی مانند ادامه تحصیل می‌تواند تمدید شود.

 

گفتنیست با این تفاسیر سیاوش یزدانی که متولد ۱۲/۸/ ۱۳۷۰ است می تواند تا انتهای فصل جاری و حتی نیم فصل ۱۴۰۱ در استقلال توپ بزند اما محمدحسین مرادمند به سبب عدم ملی پوش بودن تا این لحظه در تاریخ ۱ اسفند ۱۴۰۰ مشمول است مگر اینکه مثل یزدانی  به تیم ملی فوتبال دعوت شود و یا معافیت کفالت خود را فعال کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید