کد خبر:8494
پ

واکنش وکیل برانکو به محرومیت پرسپولیس: از نظر من تخلفی نکرده اند اما شاید فیفا نظر دیگری داشته باشد!

وکیل سرمربی سابق پرسپولیس می‌گوید بازیکنان جدید این تیم قانونی جذب شده و پیش از محرومیت به ثبت رسیده‌اند.   واکنش دو پهلوی وکیل برانکو به محرومیت پرسپولیس: از نظر من تخلفی نکرده اند اما فیفا نظر دیگری دارد!   یک روز پیش از دیدار پرسپولیس برابر النصر عربستان خبری مبنی بر غیر قانونی ثبت […]

وکیل سرمربی سابق پرسپولیس می‌گوید بازیکنان جدید این تیم قانونی جذب شده و پیش از محرومیت به ثبت رسیده‌اند.

 

واکنش دو پهلوی وکیل برانکو به محرومیت پرسپولیس: از نظر من تخلفی نکرده اند اما فیفا نظر دیگری دارد!

 

واکنش دو پهلوی وکیل برانکو به محرومیت پرسپولیس: از نظر من تخلفی نکرده اند اما فیفا نظر دیگری دارد!

یک روز پیش از دیدار پرسپولیس برابر النصر عربستان خبری مبنی بر غیر قانونی ثبت شدن قرارداد بازیکنان جدید پرسپولیس منتشر شد. از قرار معلوم برخی بر این نکته تاکید داشتند که پرسپولیس به خاطر پرداخت نکردن مطالبات برانکو ایوانکوویچ مدت‌هاست از نقل‌ انتقالات بازیکن محروم شده و بنابراین جذب بازیکنان جدید غیر قانونی بوده و به سبب آن پرسپولیس باید از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شودواکنش دو پهلوی وکیل برانکو به محرومیت پرسپولیس: از نظر من تخلفی نکرده اند اما فیفا نظر دیگری دارد!.

در همین رابطه دارو بوشیج وکیل برانکو ایوانکوویچ در گفت‌وگو با ایسنا ضمن رد این خبر اظهار کرد: در آخرین نامه ارسال شده توسط فیفا که در ۱۲ آگوست (٢٢ مرداد) آمده است، عنوان شده که در صورت عدم پرداخت مطالبات برانکو تا ۱۱ سپتامبر (٢١ شهریور)، ممنوعیت نقل‌ انتقال بازیکن از ۱۲ سپتامبر (٢٢ شهریور) به طور خودکار اجرا می‌شود و برای تأیید مجدد آن نیازی به نامه‌ای نبود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنانی که پرسپولیس قبل از ۱۱ سپتامبر (٢١ شهریور) جذب کرده قانونی جذب شده و به ثبت رسیده‌اند، گفت: من فکر می کنم بله همینطور است. اگر دقیقاً قوانین را تفسیر کنیم. شاید درست و منصفانه نباشد اما اینگونه است. فقط ذکر این نکته ضروری است که مهم نیست که ما هر قانون و مقررات خاصی را چگونه می‌بینیم یا می‌فهمیم، تصمیم نهایی همیشه با فیفا است. منظورم این است که تفسیر ما لزوماً ۱۰۰٪ درست نیست.

وی افزود: فیفا در عمل گاهی اوقات با توجه به دشواری شرایط ، انعطاف بیشتری نشان می‌دهد، زیرا اخیراً باشگاه و ایران با مشکلاتی روبرو هستند. فیفا ممکن است سختگیرانه تصمیم نگیرید اما مدیریت پرسپولیس باید از تصمیم فیفا اطاعت کند. متأسفانه در مورد برانکو می‌بینیم که مدیریت پرسپولیس همچنان دروغ می گوید و FIFA را نادیده می گیرد. من بخاطر این وضعیت ناخوشایند نه فقط مدیریت باشگاه، بلکه رئیس فدراسیون فوتبال ایران را نیز مقصر می‌دانم.

وکیل برانکو همچنین به عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، اضافه کرد: همه ما به دنبال موفقیت باشگاه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا هستیم و باور کنید همه ما از عملکرد بازیکنان و کادر مربیگری خوشحالیم و آرزو می‌کنیم پرسپولیس در بازی پیش رو پیروز باشد. اگر باشگاه برای حضور بازیکنان جدید از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم شود، پشیمان خواهیم شد. این در روح این ورزش نیست. اما از آنجا که مدیریت پرسپولیس تصمیم فیفا را نادیده می‌گیرد، بنابراین باید تمام مسابقات تحت نظر فیفا را نادیده بگیرد و لیگ قهرمانان آسیا هم یکی از آنهاست. شاید اگر مدیریت باشگاه شرایط را واقعی بداند، دست از دروغ گفتن بردارد.

منبع
ایسنا

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • علىخخوب 3 اکتبر 2020 / 1:23 ب.ظ

    خوب سوختى كيسه كش پمادبدم ياآب ميريزى ارنجا

  • عادل 3 اکتبر 2020 / 11:01 ق.ظ

    از نقل و انتقالات محروم می کنن که اون تیم بدهکار به جای هزینه کردن برای گرفتن بازیکن جدید بره پول طلبکارا رو بده . بعد اینا گفتن کون لق برانکو و بقیه . میریم بازیکن میگیریم . حالا هر وقت فرصت کردیم پول برانکو رو هم میدیم پنجره باز میشه . مهم این پنجره بود که گرفتیم بازیکنامون رو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید