کد خبر:22318
پ

واکنش مدیر پدیده به ممانعت رحمتی از حضور قاسمی نژاد در استقلال

پس از اینکه معاون اقتصادی باشگاه استقلال در خصوص مانع تراشی سرمربی پدیده برای انتقال امین قاسمی نژاد به استقلال صحبت کرد، مدیران پدیده مدعی شدند این صحبتها کذب است و هیچ صحبتی از سمت سرمربی پدیده در این خصوص مطرح نشده است.   یحیی زاده، معاون اقتصادی استقلال ما طبق توافق با باشگاه پدیده […]

پس از اینکه معاون اقتصادی باشگاه استقلال در خصوص مانع تراشی سرمربی پدیده برای انتقال امین قاسمی نژاد به استقلال صحبت کرد، مدیران پدیده مدعی شدند این صحبتها کذب است و هیچ صحبتی از سمت سرمربی پدیده در این خصوص مطرح نشده است.

 

یحیی زاده، معاون اقتصادی استقلال

ما طبق توافق با باشگاه پدیده قرار بود که چکی به تاریخ 10 فروردین‌ماه برای پرداخت وجه رضایت‌نامه آقای امین قاسمی‌نژاد در وجه باشگاه پدیده از سوی باشگاه استقلال صادر کنیم اما آقای رحمتی با این موضوع مخالفت کرده و به ما اعلام کرده‌اند که در انتظار شنیدن صدای زنگ پیامک واریزی ما هستند.

یحیی‌زاده در ادامه گفت: به هر حال آقای رحمتی شرایط باشگاه استقلال را می‌دانند و ما انتظار داریم نسبت به این موضوع به جای کارشکنی، رویه مثبتی را در پیش بگیرند و مطمئن هم باشید این چک در تاریخ یاد شده همان‌طور که قول داده‌ایم و قبلاً توافق کرده‌ایم، نقد خواهد شد.

امین قاسمی‌نژاد در حال حاضر در باشگاه استقلال حضور دارد و در انتظار حل و فصل قضیه است.

 

باشگاه پدیده

سخنگوی باشگاه پدیده خراسان گفت: برخی افراد متفرقه که در کارگزاری باشگاه استقلال مشغول فعالیت هستند در خصوص نحوه انتقال امین قاسمی‌نژاد صحبت‌هایی را مطرح کردند، اما باشگاه ما به جز مدیرعامل و هیات مدیره استقلال فرد دیگری را نمی‌شناسد.

🔸تا آنجایی که من اطلاع دارم رحمتی در تماس با آقای وطنخواه خواست تا از مبلغ رضایت‌نامه قاسمی نژاد نیز مقداری کاسته شود، اما فردی به نام یحیی‌زاده که سمت او را نمی‌دانم مدعی شده که رحمتی مانع این انتقال است.

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید