کد خبر:18561
پ

واکنش محمود فکری به قرار گرفتن استقلال در گروه مرگ

بتاکاپ – محمود فکری نسبت به قرار گرفتن استقلال در گروه موسوم به گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ واکنش نشان داد.     برنامه بازیهای استقلال در آسیا ۲۰۲۱   واکنش محمود فکری به قرار گرفتن استقلال در گروه مرگ استقلال باید به فکر مراحل بالاتر از گروه مرگ باشد. فعلا بازیکنی جدا نمی‌شود، […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

بتاکاپ – محمود فکری نسبت به قرار گرفتن استقلال در گروه موسوم به گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ واکنش نشان داد.

 

 

برنامه بازیهای استقلال در آسیا ۲۰۲۱

 

واکنش محمود فکری به قرار گرفتن استقلال در گروه مرگ

واکنش محمود فکری به قرار گرفتن استقلال در گروه مرگ

استقلال باید به فکر مراحل بالاتر از گروه مرگ باشد. فعلا بازیکنی جدا نمی‌شود، نیاز به تقویت هم داریم

گروه مرگ؟ در واقع استقلال تیمی است که باید به فکر بعد از این گروه و مرحله باشد. این واقعیتی است که همه از آن آگاه هستیم و می‌دانیم باید به مراحل بالاتر از این گروه فکر کنیم.

تیم‌های قدرتمند و خوبی در گروه ما قرار گرفتند و فکر می‌کنم باید در مراحل بالاتر به چنین تیم‌هایی برخورد می‌کردیم اما به هر حال قرعه کشی صورت گرفته و ان‌شاءالله تا زمان برگزاری مسابقات خود را آماده خواهیم کرد و به امید خدا از این گروه صعود خواهیم کرد.

مطمئنا استقلال باید تقویت شود. هم برای لیگ و هم برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا تیم باید تقویت شود و امیدوارم بازیکنان مدنظر ما در چند پستی که برنامه ریزی کرده‌ایم، جذب شوند. ما چند جای خالی داریم که از همان جای خالی برای تقویت تیم استفاده می‌کنیم.

در حال حاضر کسی از ما جدا نمی‌شود و ما به همه بازیکنانمان نیاز داریم. گروه استقلال گروه سختی است و همان طور که گفتم چند جای خالی در لیست ما وجود دارد که آن جای خالی را پر خواهیم کرد.محمدحسین مرادمند را در اختیار نداریم و متأسفانه دیاباته هم در تمرین امروز آسیب دیده و برای گرفتن MRI راهی بیمارستان شده است. اگر مشکلی نباشد او به تیم ما اضافه خواهد شد، در غیر این صورت او در تهران باقی خواهد ماند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید