کد خبر:37232
پ

واکنش سیدجلال حسینی به اخراجش از پرسپولیس

سیدجلال حسینی نسبت به خبر کنار گذاشته شدنش از لیست بازی این تیم مقابل پدیده واکنش نشان داد.   نقل و انتقالات پرسپولیس ۱۴۰۱   واکنش سیدجلال حسینی به اخراجش از پرسپولیس سید جلال حسینی گفت: خودم هم نمی دانم چه اتفاقی افتاد. هیچ مشکلی نداشتیم و مثل همیشه تمرینم را انجام دادم اما گفتند […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

سیدجلال حسینی نسبت به خبر کنار گذاشته شدنش از لیست بازی این تیم مقابل پدیده واکنش نشان داد.

 

نقل و انتقالات پرسپولیس ۱۴۰۱

 

واکنش سیدجلال حسینی به اخراجش از پرسپولیس

سید جلال حسینی گفت:


خودم هم نمی دانم چه اتفاقی افتاد. هیچ مشکلی نداشتیم و مثل همیشه تمرینم را انجام دادم اما گفتند در لیست حضور ندارید.

نه تنها درگیری نداشتیم بلکه تمرین را نشاط برگزار کردیم. عکس‌های سایت باشگاه هم نشان می‌دهد که حالمان خوب بود ولی به محض اینکه تمرین تمام شد اعلام کردند در لیست نیستیم.

اگر کسی بگوید درگیری به وجود آمده است یا رفتار انضباطی رقم خورده است دروغ محض است. آنهایی که من را می‌شناسند می‌دانند هرگز چنین رفتاری نمی‌کنم.

او درباره اینکه آیا گل محمدی با این کار خواسته است نشان دهد که جایی در تفکرات فصل آینده پرسپولیس برایش قائل نیست تصریح کرد: واقعاً خودم هم نمی دانم. به هر حال دو بازی حساس داریم و باید این دو بازی را ببریم. برای تیم آرزوی موفقیت می‌کنم. پرسپولیس مهمتر از هر اسم دیگری است.

در آخر فصل حرف‌هایم را می زنم ولی خواستم بگویم هرگز و تحت هیچ شرایطی بی نظمی را قبول نکرده ام و خودم هم با بی انضباطی شدیداً مشکل دارم. پس صحبت از درگیری یا هر آنچه در این زمینه بگویند به من نمی‌خورد.

صحبت در مورد علل عدم موفقیت تیم در مسیر کسب قهرمانی بسیار زیاد است. اتفاقاً بگذاریم فصل تمام شود تا همه حرف‌ها را بزنم. الان فقط آرزو می‌کنم بتوانیم دو دیدار باقی مانده را با قدرت پشت سر بگذاریم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید