کد خبر:36941
پ

واکنش سهل مهدی به سنگ پرانی در بازی پرسپولیس و تراکتور

سهیل مهدی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر نستب به اتفاقات تبریز در بازی پرسپولیس و تراکتور واکنش نشان داد. واکنش سهل مهدی به سنگ پرانی در بازی پرسپولیس و تراکتور 🔺وی در خصوص اینکه چرا با وجود اینکه اعلام شده بود فقط باید 30 درصد ظرفیت ورزشگاه پر شود اما ورزشگاه تقریبا پر شده بود، […]

سهیل مهدی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر نستب به اتفاقات تبریز در بازی پرسپولیس و تراکتور واکنش نشان داد.

واکنش سهل مهدی به سنگ پرانی در بازی پرسپولیس و تراکتور

🔺وی در خصوص اینکه چرا با وجود اینکه اعلام شده بود فقط باید 30 درصد ظرفیت ورزشگاه پر شود اما ورزشگاه تقریبا پر شده بود، گفت: مسلما برگزاری هر بازی باید طبق دستورالعمل ها و پروتکل ها باشد. حتما یک جای قضیه مدیریت درستی نشده که منجر به بروز این اتفاقات شده است.

🔺یک موقع هایی وقتی در شرایط اجرای مسابقه هستیم سعی می کنیم که کار به لغو نکشد. شاید ناظر بازی شرایط را بررسی کرده و متوجه شده اگر اعلام به لغو مسابقه کند شرایط برای دو تیم و حاضران در ورزشگاه بدتر شود و لطمات بیشتر باشد اما وقتی مسابقه در حال برگزاری بود مشخص شد که ورزشگاه آن آرامشی که باید داشته باشد را ندارد و امنیت لازم برای افراد وجود ندارد.

🔺شاید اگر فضا آرام بود وجود این همه تماشاگر خارج از دستور العمل به چشم نمی آید و کسی هم معترض نمی شد. من برای خودم هم جای سوال است این همه سنگ از کجا وارد ورزشگاه شده است. آیا تماشاگران تفتیش بدنی شده بودند یا این سنگ ها در کاسه ورزشگاه تهیه شده است. اینها مسائلی است که قطعا ارکان قضایی فدراسیون بررسی می کند و تا گزارش ناظران نرسد حرفی نمی شود زد.

🔺باید دید با توجه به شرایط بازی مواد قانونی چه تصمیمی باید گرفت. در این خصوص که سازمان لیگ تصمیم گیر نیست و کمیته انضباطی نظر می دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید