کد خبر:16387
پ

واکنش سعید آقایی به فحاشی بازیکن ذوب آهن: شرمنده که حقت را کف دستت نگذاشتم!

سعید آقایی بازیکن پرسپولیس نسبت به حواشی رخ داده در بازی پرسپولیس و ذوب اهن و اخراج او و بازیکن ذوب آهن توضیحاتی ارائه کرد.   فیلم صحنه درگیری سعید آقایی با بازیکن ذوب   واکنش جنجالی بازیکن ذوب اهن به درگیری اش با سعید آقایی   واکنش سعید آقایی به فحاشی بازیکن ذوب آهن: […]

سعید آقایی بازیکن پرسپولیس نسبت به حواشی رخ داده در بازی پرسپولیس و ذوب اهن و اخراج او و بازیکن ذوب آهن توضیحاتی ارائه کرد.

 

فیلم صحنه درگیری سعید آقایی با بازیکن ذوب

 

واکنش جنجالی بازیکن ذوب اهن به درگیری اش با سعید آقایی

 

واکنش سعید آقایی به فحاشی بازیکن ذوب آهن: شرمنده که حقت را کف دستت نگذاشتم!

واکنش سعید آقایی به فحاشی بازیکن ذوب آهن: شرمنده که حقت را کف دستت نگذاشتم!

من قبل از این هم توضیح دادم. بی‌خود که نمی‌شود به کسی حرف زد. بازیکن آنها بعد از اینکه حامد توپ را گرفت به او ضربه زد و بعد از آن هم فحش داد! در آن لحظه باید چه می‌کردم؟ نگاه می‌کردم تا هم‌تیمی‌ام هم ضربه بخورد و هم فحش؟ حالا ضربه می‌گوییم فوتبالی است و اتفاق افتاده اما برای چه باید فحش بدهد؟

🔺این آقا می‌گوید فحش ندادم و دروغ می‌گویند. از او می‌خواهم اینقدر وجودش را داشته باشد که او راست بگوید که چه گفته و چرا با او بحث کردم. من اینقدر جراتش را دارم که بگویم بله جواب فحش او را دادم ولی او هم اگر وجودش را دارد دروغ نگوید. این فوتبال تمام می‌شود و برد و باخت همیشه هست اما چرا به خودش اجازه می‌دهد بی دلیل به بازیکن پرسپولیس فحش بدهد؟

🔺من بازیکن بی غیرتی نیستم که یک نفر به هم‌تیمی‌هایم که مثل برادرانم هستند و پیراهن این تیم که امانت هواداران به ماست فحش بدهد، چیزی نگویم و نگاه کنم. از هواداران و خصوصا هم‌تیمی‌هایم عذر می‌خواهم که آنطور که باید نتوانستم جواب او را بدهم و چیزی که لایق خودش بود را نشان دهم!

🔺از کادرفنی و خصوصا آقای گل‌محمدی عذر می‌خواهم و واقعا در آن لحظه که یک نفر به هم تیمی‌ام بی جهت فحش بدهد نمی‌دانستم چه باید بکنم. مطمئن هستم که با انگیزه و توان بیشتر برابر سپاهان قرار خواهند گرفت و به نتیجه خوبی می‌رسیم.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • احسان ذوبی 31 دسامبر 2020 / 9:47 ب.ظ

    هیس؛!!! اگه دنبال ریشه یابی هستی آقای بازیکن برو سراغ بازیکن خودتون که استاد عوام فریبی و تمارض هست ….
    خواهشا تو یکی حرف از غیرت نزن که جزو بی غیرت ترین بازیکنای حال حاضر ایران هستی ، هنوز ماجرای کفتر زردتو توی نقش جهان یادمون نرفته….
    غیرتت ثابت شده آقای غیرت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید