کد خبر:13400
پ

واکنش تند مددی به بداخلاقی باشگاه فولاد

احمد مددی، سرپرست باشگاه استقلال درباره حضور شیخ دیاباته مهاجم مالی تیم فوتبال استقلال در جلسه کمیته انضباطی باشگاه استقلال، اظهار داشت: پس از اتفاقات بازی با فولاد خوزستان و گزارش سرمربی و سرپرست تیم، دیاباته را به کمیته انضباطی باشگاه دعوت کردیم و صحبت‌های ایشان را شنیدیم و به سوالات و ابهامات ما پاسخ […]

احمد مددی، سرپرست باشگاه استقلال درباره حضور شیخ دیاباته مهاجم مالی تیم فوتبال استقلال در جلسه کمیته انضباطی باشگاه استقلال، اظهار داشت: پس از اتفاقات بازی با فولاد خوزستان و گزارش سرمربی و سرپرست تیم، دیاباته را به کمیته انضباطی باشگاه دعوت کردیم و صحبت‌های ایشان را شنیدیم و به سوالات و ابهامات ما پاسخ داد.

واکنش تند مددی به بداخلاقی باشگاه فولاد

وی افزود: دیاباته با یک مترجم فرانسوی حضور پیدا کرده بود و پاسخ‌های ایشان به سمع و نظر اعضای کمیته رسید. جلسه در فضای دوستانه برگزار شد. دیاباته بازیکن خوش اخلاق و حرفه‌ای است و هفته آینده رای او اعلام می‌شود. دیاباته امروز مجوز تمرین از سوی فکری داشت و هیچ مشکلی برای بازی مقابل ماشین سازی ندارد.

سرپرست باشگاه استقلال در رابطه با اتفاقات دیدار مقابل فولاد خوزستان تصریح کرد: برای اتفاقاتی که افتاد متاسفم. این سناریو از طرف باشگاه فولاد و کسانی که اطراف تیم فعالیت می‌کنند، رخ داد. صحنه‌های کوچکی از تلویزیون پخش شد. اتفاقات کوه یخی بود و بسیاری از بداخلاقی‌ها از سمت فولاد رقم خورد. ما مستندات خودمان را جمع کرده‌ایم و تحویل مراجع ذی‌ربط می‌دهیم.

مددی در مورد اینکه اتفاقاتی از سمت سرمربی استقلال دیده شد، گفت: ما تایید نمی‌کنیم، اما اتفاقات رخ داده کوه یخی بود که بسیاری از بداخلاقی ها از سمت نیمکت فولاد بود و متاسفانه جور دیگری نمایش داده شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید