کد خبر:33272
پ

واکنش بی ادبانه مدیرعامل پرسپولیس به صحبتهای سردار آجورلو

مجید صدری مدیرعامل پرسپولیس نسبت به صحبتهای شب گذشته سردار آجورلو واکنش تند همراه با هتک حرمت از خود نشان داد و این در حالی است که تاکنون مدیرعامل استقلال به هیچ وجه به طور مستقیم نه باشگاه پرسپولیس و نه شخص مجید صدری را خطاب صحبتهای خود قرار داده است. به نظر می رسد […]

مجید صدری مدیرعامل پرسپولیس نسبت به صحبتهای شب گذشته سردار آجورلو واکنش تند همراه با هتک حرمت از خود نشان داد و این در حالی است که تاکنون مدیرعامل استقلال به هیچ وجه به طور مستقیم نه باشگاه پرسپولیس و نه شخص مجید صدری را خطاب صحبتهای خود قرار داده است. به نظر می رسد صدری نیز مثل برخی مسئولین سابق و فعلی پرسپولیس که تنها با کری خوانی مستقیم قصد دارند جایی در دل هواداران پرسپولیس باز کنند، ادبیات توهین آمیز و مستقیم را برای مصاف با همتای خودش در تیم رقیب انتخاب کرده است. در ادامه مشروح صحبتهای صدری را می خوانید.

 

واکنش بی ادبانه مدیرعامل پرسپولیس به صحبتهای سردار آجورلو

🔺آقای آجورلو خودتان خوب می‌دانستید تیم‌ دوم تهران را در اختیار گرفته‌اید، باید با این وضعیت کنار می‌آمدید نه اینکه در آستانه دربی چنین گفتار و رفتاری از شما سر بزند و باعث تاسف همگان شود. مدیرعامل فعلی استقلال موفقیت‌های پنج، شش سال گذشته پرسپولیس را به زعم خود زیر سوال برده است تا به سبک شاخ‌های مجازی فالوور جمع کند!

🔺اگر شما که هم نظامی بودید و هم قدرت سیاسی داشتید از قدرت خود برای قهرمانی جنجالی پاس در لیگ حرفه‌ای سوم استفاده کردید، دلیلی نمی‌شود که به دیگر تیم‌ها اتهام بزنید. انتظارم آن بود که اگر یک بازیکن جوان و کم تجربه استقلال این صحبت‌های سخیف را مطرح می‌کرد، آدم با تجربه‌ای مثل مصطفی آجورلو او را نصحیت و ملامت می‌کرد، اما وقتی مدیرعامل باشگاه استقلال چنین حرف‌های سبکی می‌زند دیگر چه باید گفت.

🔺شرایط آجورلو را خوب درک می‌کنم، او با یکسری وعده‌های تو خالی و اسپانسر ۵۰۰ میلیارد تومانی با درآمدزایی هزار میلیاردی وارد استقلال شد و حالا ناچار به فرافکنی و صحبت‌های پوپولیستی است. تازه دو روز است که پرسپولیس در جدول بالاتر از استقلال قرار گرفته است، چرا دوستان ترسیده‌اند؟! خطاب من به آقای آجورلوست که برای مدیریت باشگاه استقلال حتما شرایط را سنجیده است که عهده دار مسوولیت شده است. اما پرسش من اینجاست که چرا تا همین یکی، دو هفته که در جدول بالاتر از ما بودید از این ادعاهای گزاف و غیرواقعی نمی‌کرد؟

🔺می‌دانید فرق تیم ما با شما چیست؟ پرسپولیس تیمی است که اگر همه چیز علیه آن باشد سعی می‌کند باز بیشتر بجنگد تا برنده شود ولی تیم شما در همه این سال‌ها و همین فصل جاری دنبال بهانه است. اگر گل سالم پرسپولیس مثل بازی با صنعت نفت آبادان نادیده گرفته شود، دوباره تلاش می‌کنیم، گل می‌زنیم و بهانه نمی‌آوریم، چون تیمی، برنده و دنبال بردن هستیم.

🔺تیمی که دنبال نبردن است قبل، حین و بعد از بازی دنبال بهانه می‌گردد و دایم بیانیه می‌دهد. به نظر می‌رسد همین سیاست اشتباه را دوباره در آستانه دربی در پیش گرفته‌اید. هر چند مطمن هستم این اتهامات که جای پیگرد قانونی دارد و حتما هم پیگیری خواهد شد، انگیزه مربیان و بازیکنان غیرتمند پرسپولیس را برای بازی روز شنبه ده برابر خواهد کرد تا خیلی چیزها را به بهانه جویان ثابت کنند.

🔺اینکه بخواهید ناکامی سال‌های گذشته را به فلان دولت یا فلان مسئول نسبت بدهید قطعا چیزی نیست جز فرار رو به جلو. مدیرعامل رقیب با صحبت‌هایش فضای هواداری را قبل از دربی ملتهب کرد و اینطور به هوادارانش القا کرد که اگر در دربی مقابل پرسپولیس که بهترین تیم ایران و آسیا است شکست بخورد به خاطر عوامل بیرونی است.

🔺کما اینکه در چند سال گذشته هم شاهد این بودیم که همین استقلال و دیگر رقبا از رانت‌های دولتی و سیاسی استفاده و سواستفاده کردند تا به ناحق امتیازهایی بگیرند یا حقی را ضایع کنند. آقای آجورلو اصلا حرف شما درست که در زمان دولت‌های قبل مثلا به خاطر یک مسئول شما قهرمان نمی‌شدید پس اینکه یکی، دو قهرمانی شما که در دولت‌های قبل هم کسب شد حتما با حمایت‌های ویژه‌ای بوده، کما اینکه برخی از مسوولان رده بالای دولت هم علنا اعلام کرده بودند طرفدار چه تیمی هستند.

🔺آقای آجورلو شما که ادعای ورزشی بودن دارید چطور مدعی هستید که خارج از مستطیل سبز نتایج رقم می‌خورد؟ این رفتار از کسی که خودش را اخلاق مدار می‌داند آن هم قبل از دربی عجیب بود! البته که بالاخره به خاطر نتایج ضعیف تحت فشار هستید اما این راه خوبی برای فرار از فشار هواداری نیست!

🔺دوران این صحبت‌ها و این رفتارها تمام شده و شما هم برای اینکه در دل هواداران‌تان جا باز کنید راه دیگری جز فرافکنی و فرار رو به جلو انتخاب کنید. یک نصیحت مجانی هم برای خودم و هم برای مدیرعامل مثلا باتجربه استقلال از علی پروین دارم، اینکه اگر حرف زدن بلد نیستید حداقل حرف نزدن را یاد بگیرید تا خود را ریشخند جماعت نکنید!

 

پی نوشت: صدری با این ادبیات خود به واقع مصداق مثل معروفی شد که می گوید، حرف را زمین بیاندازید تا صاحبش آن را بردارد شد! سردار آجورلو در سخنرانی شب گذشته خود به هیچ وجه نه نامی از پرسپولیس و نه نامی از صدری و یا مسئولین سابق یا فعلی پرسپولیس آورد و تنها به عبارت رقیب اشاره کرد و با واکنش صدری به این مسئله، او در واقع بسیاری از مسائل کدگذاری شده را عیان کرد چرا که رقیب می تواند سپاهان یا تراکتور و … هم باشد اما مدیران عامل این باشگاه ها هیچ واکنشی نسبت به صحبتهای آجورلو از خود نشان ندادند و واکنش تند صدری به این مسئله حکایت از برآشفتگی شدید مدیر پرسپولیس داشت چرا که هم تحت تاثیر فشار هواداران پرسپولیس به واسطه ناتوانی در درآمدزایی و گرفتن اسپانسر خوب قرار دارد و هم تحت تاثیر مانور قدرت آجورلو با درآمدزایی نجومی اش قرار گرفته و در این شرایط صدری با توهین مستقیم به آجورلو سعی در تخلیه فشار روانی خود کرد. صدری در حالی اسپانسر 500 میلیاردی استقلال را به سخره گرفت که اسناد نشان می دهد اسپانسر مذکور تنها برای یک بازی، 5 میلیارد تومان به استقلال پرداخت کرده است و وعده های آجورلو در تحقق درآمد 500 میلیاردی استقلال نه تنها توخالی نبوده بلکه عملیاتی و در دسترس بوده است. به نظر می رسد دوستانی که مدعی برند برتر بودند اما در مزایده اسپانسرینگ خود حتی یک اسپانسر را پیدا نکردند که به کف قیمت پیشنهادی باشگاه یعنی 300 میلیارد هم جواب مثبت بدهد، امروز در موضع استیصال سعی در فرافکنی و تخریب حریفی دارند که در مسیر حرفه ای شدن و موفقیت قرار گرفته است و سوء مدیریت خود را با فرافکنی و ادبیات سخیف برای هوادارانشان توجیه می کنند.

کلیدواژه : پرسپولیس

دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
 • بی نام 2 دسامبر 2021 / 12:16 ب.ظ

  آجرلو گفت نمیخواستند استقلال قهرمان شه. نگفت میخواستند پرسپولیس بشه. اما پرسپولیسی ها با این بیانیه خودشان اعتراف کردند درسته حرفهای آجرلو

  • پرسپولیسی 2 دسامبر 2021 / 7:06 ب.ظ

   بی ادب جد و آبادته
   مدیرعامل ما هر چی گفته درست گفته
   #صدری

 • کوروش 2 دسامبر 2021 / 10:38 ق.ظ

  دست و پا زدن های جناب صدری ( از بازماندگان وزارت قبلی و از اعوان و انصار بابا مسعود ) نشان میدهد که حرفهای سردار کاملاً درسته و علت سوزشش از حرفهای دیشب سردار آجرلو همدست بودنشان با سربازان پیاده مفسدان سازمان لنگه ، منظر شکایت پیروزی ( وکیل وصی سازمان لنگ ) از سردار آجرلو بابت حرفهایی که در مورد این سازمان فاسد زده هستیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید