کد خبر:18087
پ

واکنش باشگاه آلومینیوم اراک به لغو بازی با پرسپولیس

مدیر روابط عمومی باشگاه آلومینیوم اراک نسبت به موضوع جلوگیری از برگزاری بازی مقابل پرسپولیس از هفته دوازدهم لیگ برتر واکنش نشان داد.   واکنش باشگاه آلومینیوم اراک به لغو بازی با پرسپولیس محمد خوشکنار در خصوص شرایط تیم آلومینیوم اراک در آستانه بازی مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بعد از بازی مقابل ذوب‌آهن به دلیل […]

مدیر روابط عمومی باشگاه آلومینیوم اراک نسبت به موضوع جلوگیری از برگزاری بازی مقابل پرسپولیس از هفته دوازدهم لیگ برتر واکنش نشان داد.

 

واکنش باشگاه آلومینیوم اراک به لغو بازی با پرسپولیس

محمد خوشکنار در خصوص شرایط تیم آلومینیوم اراک در آستانه بازی مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بعد از بازی مقابل ذوب‌آهن به دلیل فاصله زیادی که وجود داشت بازیکنان تیم با نظر کادرفنی دو روز استراحت کردند و پس از آن تمریناتشان را برای بازی بعدی از سر گرفتند. خداراشکر شرایط خوبی داریم و برای برد مقابل پرسپولیس آماده می‌شویم.

مدیر روابط عمومی و رسانه‌ای باشگاه آلومینیوم اراک در مورد وضعیت بدنی بازیکنان این تیم برای تقابل با پرسپولیس عنوان کرد: بازیکنان در شرایط خوبی هستند و تمرینات خوبی را هم زیر نظر کادرفنی پشت سر می‌گذارند. خداراشکر مصدومی نداریم. تنها محسن ربیع‌خواه را نداریم که نازک نی پای خودش را عمل کرده بود. با اینحال او در کنار تیم پیاده روی می‌کند و روند درمانی را پشت سر می‌گذارد. از این اتفاق خوشحال هستیم که باعث بالا رفتن روحیه تیم و همچنین خودش شده است.

خوشکنار در مورد اعتراض رئیس هیات دوومیدانی استان مرکزی به پرداخت نشدن اجاره ورزشگاه امام خمینی اراک و اخطار جلوگیری از برگزاری بازی روز دوشنبه (6بهمن) در این ورزشگاه، گفت: این مساله فرافکنی است و چون درون خانوادگی است، بهتر است صحبتی نکنم که برای همشهریان ما مشکلی به وجود بیاید اما در کل مشکلی وجود ندارد. این مساله قابل حل است و از طریق بروکراسی اداری بر طرف می‌شود. هواداران آلومینیوم اراک و و مردم شریف استان مرکزی نگران نباشند. این بازی بدون هیچ مشکلی برگزار می‌شود و همه باید کمک کنیم که آرامش برقرار باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید