کد خبر:47212
پ

هواداران استقلال: مرگ بر کارگردان پرسپولیسی پخش زنده لیگ برتر

قصه تکراری دخیل شدن تمایلات رنگی کارگردان تلویزیونی پخش زنده مسابقات فوتبال لیگ برتر ایران، بار دیگر صدای هواداران استقلال را در آورد. هواداران استقلال: مرگ بر کارگردان پرسپولیسی پخش زنده لیگ برتر دیگر بر هیچکس پوشیده نیست که کارگردان تلویزیونی که تصاویر بازی های استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی را مدیریت می کند، […]

قصه تکراری دخیل شدن تمایلات رنگی کارگردان تلویزیونی پخش زنده مسابقات فوتبال لیگ برتر ایران، بار دیگر صدای هواداران استقلال را در آورد.

هواداران استقلال: مرگ بر کارگردان پرسپولیسی پخش زنده لیگ برتر

هواداران استقلال: مرگ بر کارگردان پرسپولیسی پخش زنده لیگ برتر

دیگر بر هیچکس پوشیده نیست که کارگردان تلویزیونی که تصاویر بازی های استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی را مدیریت می کند، یک پرسپولیس افراطی است که در حین برگزاری بازی های تیم محبوبش (پرسپولیس) با به تصویر کشیدن چندباره حضور تماشاگران و بالا بردن صدای آمبیانس ورزشگاه، هیجان خود را با هواداران این تیم پای گیرنده های تلویزیون قسمت می کند و در سمت مقابل وقتی نوبت به پخش بازی های استقلال می شود، با کج سلیقگی تعمدی و سانسور حضور پرشور هواداران استقلال در استادیوم آزادی، با کم کردن صدای 50-60 هزار هوادار حاضر در استادیوم آزادی قصد تحریف یک واقعیت عینی و کمرنگ جلوه دادن حضور هواداران آبی در بازی های خانگی این تیم را دارد.

تا پیش از این کیفیت پخش تلویزیونی مسابقات استقلال و پرسپولیس نیز محل تبعیض بود اما ظاهراً صدرنشینی مجدد استقلال به شدت آقای کارگردان را در بازی این تیم مقابل فولاد عصبانی کرده بود به طوری که بارها و بارها صحنه پاس ماشاریپوف را پخش کرد تا به بیننده تلویزیونی و کارشناسان ناداوری القا کند که این تیم کرنر نبوده است! اما این پروپاگاندای رسانه ای با صحبت های ویسی و آل نعمه و اعتراف صریح بوحمدان مبنی بر برخورد توپ به پایش رنگ باخت تا کارگردان بازی دیشب استقلال و دوستان رسانه ای او بازنده محض این سناریو کثیف باشند.

البته این کارگردان تلویزیونی پرسپولیسی تنها نیست و مشابه او حتی در سطح وزارتخانه ها و آقازاده های سرشناس هم دیده شده اند که در تصمیمات خود، استقلال را قربانی منافع تیم خود کرده اند. دوستانی که در ده سال گذشته به اندازه کل تاریخ پرسپولیس برای این تیم جام هبه کردند تا بلکه کمی آمار افتخارات دو رقیب به هم نزدیک شود. اوج حقارت یک فرد دارای سمت در جایگاه حقوقی می تواند همین باشد که تمایلات و عقده های رنگی خود را در کار حرفه ای خود که می بایست بر مبنای عدالت انجام شود، دخیل کند.

در ادامه توجه شما را به تصاویر حماسی از حضور حداکثری هواداران استقلال در بازی شب گذشته این تیم مقابل فولاد جلب می نمائیم. تصاویری که به طرز عجیبی توسط کارگردان نامحترم سانسور شدند.

 

کلیدواژه : استقلال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید