کد خبر:6033
پ

هواداران استقلال خوشحال از اقدام جدید سیدحسین حسینی: برو به سلامت!

سید حسین حسینی که با عملکرد ضعیف خود در فصل گذشته انتقادات زیادی را به جان خریده با شایعه مذاکره باشگاه با رشید مظاهری و علیرضا حقیقی تمام پست های اینستاگرامی مربوط به استقلال خود را پاک کرد تا اینگونه اعتراض خود نسبت به شرایط را نشان دهد و احتمال خروجش از استقلال را افزایش […]

پیش بینی نتایج المپیک 2020 در بتاکاپ

سید حسین حسینی که با عملکرد ضعیف خود در فصل گذشته انتقادات زیادی را به جان خریده با شایعه مذاکره باشگاه با رشید مظاهری و علیرضا حقیقی تمام پست های اینستاگرامی مربوط به استقلال خود را پاک کرد تا اینگونه اعتراض خود نسبت به شرایط را نشان دهد و احتمال خروجش از استقلال را افزایش دهد.

 

رشید مظاهری با استقلال به توافق رسید

 

هواداران استقلال خوشحال از اقدام جدید سیدحسین حسینی: برو به سلامت!

هواداران استقلال خوشحال از اقدام جدید سیدحسین حسینی: برو به سلامت!

 

اما به نظر می رسد اینبار مثل دفعات قبل نیست که هواداران استقلال پشت او در بیایند و از او برای ماندن دلجویی کنند چرا که آنها او را مقصر ناکامی این فصل استقلال به خصوص در فینال جام حذفی می دانند و از جدایی این دروازه بان که در دوران افول خود قرار دارد و با اشتباهات عجیب و بچه گانه ش در درون دروازه استقلال، عامل ناکامی تیم شده، خوشحال هستند.

 

در واقع قرار دادن بند جنجالی در قرارداد ابتدای فصل او مبنی بر خروج مهدی رحمتی و عدم جذب یک دروازه بان مطمئن دیگر باعث افت حسینی شد که در نهایت منجر به نزول این دروازه بان شد.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • تاج 16 شهریور 1399 / 8:48 قبل از ظهر

    حسینی گرچه نواسانات زیاد فنی داشت و اگر مربی درستی داشت وازهمه مهمتر رقیب محکم این آخرش نمیشد اما درمجموع از لحاظ اخلاقی صفر بود و تاج جای آدم های بی اخلاق و مهمتر بی تعصب! نیست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید