کد خبر:9084
پ

هشدار وکیل سابق طارمی: مراقب باشید تیم به دسته 1 نرود!

صمد البراهیمی که پیشتر سابقه همکاری با باشگاه پرسپولیس را نیز داشته است در جدیدترین بررسی های خود از پرونده های حقوقی باشگاه پرسپولیس به نکات جالب و قابل تاملی اشاره کرده است که در ادامه می خوانید.   هشدار وکیل سابق پرسپولیس: مراقب باشید تیم به دسته 1 نرود! ?یکی از چندین‌مشکل این روزهای‌باشگاه […]

صمد البراهیمی که پیشتر سابقه همکاری با باشگاه پرسپولیس را نیز داشته است در جدیدترین بررسی های خود از پرونده های حقوقی باشگاه پرسپولیس به نکات جالب و قابل تاملی اشاره کرده است که در ادامه می خوانید.

 

هشدار وکیل سابق پرسپولیس: مراقب باشید تیم به دسته 1 نرود!

هشدار وکیل سابق پرسپولیس: مراقب باشید تیم به دسته 1 نرود!

?یکی از چندین‌مشکل این روزهای‌باشگاه پرسپولیس پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ است که صدای یحیی گل محمدی را هم درآورده اما باشگاه دائم در حال امروز و فردا کردن برای پرداخت مطالبات این مربی کروات است. در حالی که مسئولان پرسپولیس اعلام کردند پول برانکو تا دوشنبه پرداخت می شود اما وکیل سرمربی کروات می گوید مسئولان تیم اعلام کردند به این زودی ها پول واریز نمی شود!

?در ابتدا مسئولان پرسپولیس بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه را موقتی دانستند و اعلام کردند هر زمان پول پرداخت شود پنجره هم باز می شود. حالا نه تنها این اتفاق رخ نداده بلکه پرسپولیس باید منتظر یک جریمه سنگین تر هم باشد. کسر امتیاز یکی از جریمه هایی است که اعلام شده در صورت پرداخت نشدن مطالبات برانکو فیفا در خصوص قهرمان لیگ اعمال خواهد کرد.

?اما در این میان دکتر صمد ابراهیمی کارشناس حقوقی فوتبال هشدار بزرگ و مهمی را به پرسپولیس داد. دکتر ابراهیمی خطاب به مسئولان این باشگاه گفت: فکر پرداخت به موقع پول برانکو باشید. ماده ۱۵ مقررات انضباطی فیفا هیچ ترتیبی برای اعمال تنبیهات مربوط به بی احترامی نسبت به احکام صادره ندارد . یعنی فیفا مجبور نیست فقط سراغ کسر امتیاز برود و می تواند پرسپولیس را مستقیم به دسته یک بفرستد!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید