کد خبر:36736
پ

هشتگ پدیده گیت استقلال را قهرمان می کند؟

در حالی که برخی مسئولین باشگاه پرسپولیس و هواداران این تیم با کارزار گل گهر گیت به دنبال کسر 2 امتیاز از تیم استقلال به واسطه حکم بازیکن گابنی گل گهر بودند، اما به نظر می رسد آنها آشی را هم زدند که برای خود آنها داغتر خواهد بود! چرا که هشتگ پدیده گیت هواداران […]

در حالی که برخی مسئولین باشگاه پرسپولیس و هواداران این تیم با کارزار گل گهر گیت به دنبال کسر 2 امتیاز از تیم استقلال به واسطه حکم بازیکن گابنی گل گهر بودند، اما به نظر می رسد آنها آشی را هم زدند که برای خود آنها داغتر خواهد بود! چرا که هشتگ پدیده گیت هواداران تیم های رقیب پرسپولیس، احتمالاً نه تنها استقلال را قهرمان لیگ برتر می کند بلکه سهمیه آسیایی پرسپولیس هم خواهد سوخت.

 

سپاهان، فولاد، مس رفسنجان خواهان کسر 6 امتیاز از پرسپولیس؟

سپاهان، فولاد، مس رفسنجان خواهان کسر 6 امتیاز از پرسپولیس؟
از شب گذشته هواداران تیم های ذی نفع در کسر امتیاز از پرسپولیس هشتگ پدیده گیت را ترند کرده اند

 

پس از این اتفاق و هشتگ و کارزاری که به وسیله باند رسانه ای نزدیک به پرسپولیس به راه افتاد، هواداران تیمهای رقیب نیز بیکار ننشستند و با پیش کشیدن بحث کسر 6 امتیاز از پرسپولیس به واسطه عدم پرداخت بدهی به باشگاه پدیده در 2 سال اخیر، به دنبال حق تیمهای خود هستند.

با توجه به نزدیکی امتیازات در جدول در صورت کسر 6 امتیاز از پرسپولیس که حکم آن ماه هاست صادر شده ولی هنوز جنبه اجرایی به خود نگرفته، 4 تیم پرسپولیس، فولاد، سپاهان و مس رفسنجان در 5 هفته باقیمانده شانس کسب سهمیه آسیایی خواهند داشت.

در خبرها داشتیم رئیس کمیته استیناف در این خصوص با باشاه پدیده تماس گرفته و از وجود توافقنامه ای در خصوص پرداخت بدهی پرسپولیس به پدیده استعلام کرده که قائم مقام پدیده این موضوع را تکذیب کرد و مدعی شد برای احقاق حق خود مجبورند به AFC نامه بزنند که در آن صورت باشگاه پرسپولیس ولو کسب سهمیه آسیایی نه تنها جریمه مالی خواهد شد بلکه از لیگ قهرمانان آسیا نیز کنار گذاشته می شود چرا که پیشتر در مدارک ارسالی، وضعیت بدهی های خود را تسویه اعلام کرده بودند و اگر AFC متوجه شود دو سال است از عدم پرداخت این بدهی می گذرد، آنگاه تبعات سنگین تری برای باشگاه پرسپولیس رقم می خورد.

 

هر چه که هست، ظاهراً مسئولین استیناف قصد دارند برای جلوگیری از این آبروریزی که پای فدراسیون فوتبال ایران هم در آن گیر خواهد بود، رای صادره را به حالت اجرا در بیاورند تا عدالت در احکام انضباطی برقرار شود چرا که در صورت عدم کسر امتیاز از پرسپولیس مسلماً صدای تیمهای ذی نفع در خواهد آمد و معترض می شوند.

در صورت کسر 6 امتیاز از پرسپولیس وضعیت امتیازی جدول رده بندی به شکل زیر در خواهد آمد:

 

استقلال 57 امتیاز

پرسپولیس 47 امتیاز

سپاهان 46 امتیاز

فولاد 39 امتیاز

مس رفسنجان 38 امتیاز

 

با این تفاسیر در صورت اجرای حکم به نظر می رسد در فاصله 5 هفته مانده به پایان لیگ، تیم استقلال تنها به 5 امتیاز از 5 بازی باقیمانده برای قهرمانی نیاز دارد و به نوعی می توان گفت این تیم قهرمان لیگ بیست و یکم شده است.

 

گفتنیست در اتفاقات اخیر، موضع انفعالی برخی رسانه ها به خصوص برنامه فوتبال برتر و شبهای فوتبالی در این خصوص جالب به نظر می رسد که هر روز در خصوص وضعیت نظام وظیفه دو بازیکن پیگیر بودند اما در این قضیه که حکمش ماه هاست صادر شده ولی اجرایی نشده، هرگز دست به پیگیری موضوع نزده و نمی زنند. در روزهایی که موضوع کمک 10 میلیاردی فدراسیون فوتبال به پرسپولیس محرز شده، اکنون فدراسیون نشینان باید پاسخگوی افکار عمومی باشند چرا باشگاه پرسپولیس علی رغم دریافت این مبلغ هنگفت، طلب پدیده را پرداخت نکرده است و رای کمیته انضباطی که به تائید استیناف رسیده، هنوز اجرایی نشده است.

کلیدواژه : استقلالسپاهان

دیدگاه کاربران 15 دیدگاه
 • ناشناس 8 مه 2022 / 10:41 ب.ظ

  ترسوها

  • ناشناس 10 مه 2022 / 7:08 ق.ظ

   فاسدها

 • ناشناس 8 مه 2022 / 7:33 ب.ظ

  فدراسیون ایران صلاحیت لازم برای کشیدن ترمز باند مافیایی سرخ را ندارد و حتما باید فیفا مستقیم ورود کند.

 • کوروش 8 مه 2022 / 3:59 ب.ظ

  تا زمانیکه باشگاه استقلال تمام این جعل ها و احکام جریمه لنگو به ای اف سی یا فیفا گزارش نکنه اینها ( فدراسیون و کمیته های فاسدش ) نه اجرا میکنن نه آدم میشن باید گزارش کنن از خارج بیان رسیدگی کنن اینها از تیم خودشون امتیاز کم نمیکنن یه دونه بازیو با تبانی حسینی بی شرف بردن دوباره شروع کردن به جفتک انداختن پرونده میخوان بررسی کنن ، از بس شلافه ان

 • Alireza 8 مه 2022 / 12:41 ب.ظ

  👌🏻👌🏻لایک

 • ناشناس 8 مه 2022 / 12:02 ب.ظ

  تشکر از روشنگری وحرف حق شما انشالله که ظلم ناپایدار است

  • قرمزته 8 مه 2022 / 9:22 ب.ظ

   استقلال اگربتونه ازطریق نامردی وحقه بازی وخرید داوران اسیا وایران جام بگیره وای اف سی به عظمت تیم مردمی پزسپولیس که هرایرانی عاشقشه آگاهه

   • زهرا 8 مه 2022 / 11:17 ب.ظ

    گل گفتید زنده باشید انشاالله تعالی زنده باد پرسپولیس مردمی آریایی

    • پرسپولیس هشت تایی بوسیله سرورش استقلال 9 مه 2022 / 10:58 ق.ظ

     بله از حمایت حکومتیا و مافیا از لنگپلیس کاملا مشخصه که تیم پیروزی مردمیه! دیگه حتی نظامیا و اطلاعاتیا هم حامی لنگپلیس شدند و اونوقت این تیم حکومتی شده مردمی !!!!! جفنگ در حد لالیگا . تیم مردمی فقط استقلال تاج فوتبال ایرانه.

   • بنداز قرمز 9 مه 2022 / 6:42 ق.ظ

    میره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید