کد خبر:13499
پ

هایجک فیزیوتراپ شهرخودرو توسط پرسپولیس | تصمیم عجیب یحیی بعد از دو هفته!

کادرفنی تیم پرسپولیس در این روزها که لیگ برتر در حال برگزاری است و تیم در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا است، تصمیم گرفته در بخش پزشکی تغییر ایجاد کند.   هایجک فیزیوتراپ شهرخودرو توسط پرسپولیس | تصمیم عجیب یحیی بعد از دو هفته! یحیی گل محمدی از باشگاه پرسپولیس خواسته مقدمات حضور یک فیزیوتراپ […]

کادرفنی تیم پرسپولیس در این روزها که لیگ برتر در حال برگزاری است و تیم در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا است، تصمیم گرفته در بخش پزشکی تغییر ایجاد کند.

 

هایجک فیزیوتراپ شهرخودرو توسط پرسپولیس | تصمیم عجیب یحیی بعد از دو هفته!

هایجک فیزیوتراپ شهرخودرو توسط پرسپولیس | تصمیم عجیب یحیی بعد از دو هفته!

یحیی گل محمدی از باشگاه پرسپولیس خواسته مقدمات حضور یک فیزیوتراپ دیگر در تیم مهیا شود. سرمربی سرخپوشان حتی فرد مورد نظر خود را هم به باشگاه معرفی کرده و حتی از مسئولان تیم خواسته برای سفر به قطر برای این فیزیوتراپ هم روادید گرفته شود تا در نهایت در موعد مقرر برای سفر تصمیم گیری کند از بین فرد جدید و میثم علیپور فیزیوتراپ فعلی، کدام را به این سفر ببرند.

یحیی گل محمدی که پیش از این در تیم های تراکتور و شهرخودرو با علی اعظم به عنوان فیزیوتراپ کار کرده، اکنون می خواهد او در کنار پرسپولیس باشد. البته اعظم در حال حاضر با باشگاه شهرخودرو قرارداد دارد و باید تکلیف این قرارداد مشخص شود.

اما شاید این سوال پیش آید که چرا سرمربی این تیم در آستانه سفر به قطر و همچنین در شرایطی که لیگ دو هفته ای است آغاز شده چنین تصمیمی گرفته است و تغییر در اعضای تیم در این شرایط شاید منطقی نباشد اما ظاهرا یکسری مسائل کاری باعث شده تا سرمربی سرخپوشان در تصمیم خود مصمم شود و همین موضوعات کاری که رضایت کادرفنی پرسپولیس را برآورده نکرده باعث شده تا یحیی گل محمدی چنین خواسته ای از باشگاه داشته باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید