کد خبر:25493
پ

نقطه برتری پرسپولیس در دربی ۹۵

همانطور که در مطلب نقاط ضعف و قوت دو تیم استقلال و پرسپولیس برای دربی اشاره شد، پرسپولیس بر روی ارسال از جناحین و ضربات شروع مجدد بسیار خطرناک نشان داده و این موضوع به واسطه حضور بازیکنان بلندقدی است که در این تیم توپ می زنند.   نقطه برتری پرسپولیس در دربی ۹۵ نکته […]

همانطور که در مطلب نقاط ضعف و قوت دو تیم استقلال و پرسپولیس برای دربی اشاره شد، پرسپولیس بر روی ارسال از جناحین و ضربات شروع مجدد بسیار خطرناک نشان داده و این موضوع به واسطه حضور بازیکنان بلندقدی است که در این تیم توپ می زنند.

 

نقطه برتری پرسپولیس در دربی ۹۵

نقطه برتری پرسپولیس در دربی 95

نکته جالب در خصوص ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی ۹۵ اینکه به جز احسان پهلوان، این تیم هیچ بازیکنی با قد زیر ۱۸۰ سانتی متر را در ترکیب خود نمی بیند و تمامی بازیکنان ترکیب اصصلی این تیم بالای ۱۸۰ سانتی متر بلندی قامت دارند و تعداد بازیکنانی که بلندی قامت آنها بالای ۱۸۵ سانتی متر است نیز بیش از ۸ نفر است که یک آمار مثبت برای تیم یحیی محسوب می شود.

این آمار و آوراژ قدی بالا در دربی در حالی خود را نشان خواهد داد که در سمت مقابل بازیکنان کوتاه قامت زیادی در ترکیب استقلال به میدان می روند و اگر پرسپولیس حتی در جریان بازی نیز موفق به گلزنی نشود، شانس زیادی در استفاده از موقعیت های خود در ضربات آزاد و  کرنرها خواهد داشت چرا که به جز دیاباته، یزدانی، نادری و احتمالاً دانشگر سایر بازیکنان استقلال بلندی قامتشان زیر ۱۸۰ سانتی متر است. که یک امتیاز منفی برای این تیم در دربی محسوب می شود.

کلیدواژه : پرسپولیسدربی 95
دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • خالددغاغله 24 اردیبهشت 1400 / 3:42 قبل از ظهر

    بازی ۳برسبولیس۱ترابی.امیری ۲آلکثیر

  • هادی شهنواز 23 اردیبهشت 1400 / 2:23 قبل از ظهر

    نتیجه دربی یک یک احمدنورالهی و قایدی گل میزنن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید