کد خبر:47244
پ

نقاب هلدینگ خلیج فارس کنار می رود | چهره های قرمز در اردوگاه آبی چه می کنند؟

بعد از افتضاحی که هلدینگ خلیج فارس در تغییر اسم استقلال به وجود آورد و در نهایت با دستور از بالا مجبور به عقب نشینی از اجرایی کردن این اتفاق شد، شاهد تغییرات عجیب در پست های مختلف این باشگاه هستیم. اینکه هر فردی مختار است طرفدار یک تیم باشد و به تیمش علاقه و […]

بعد از افتضاحی که هلدینگ خلیج فارس در تغییر اسم استقلال به وجود آورد و در نهایت با دستور از بالا مجبور به عقب نشینی از اجرایی کردن این اتفاق شد، شاهد تغییرات عجیب در پست های مختلف این باشگاه هستیم.

اینکه هر فردی مختار است طرفدار یک تیم باشد و به تیمش علاقه و بعضاً تعصب داشته باشد هیچ اشکالی ندارد اما اشکال کار جائی است که مقام مسئول تصمیم بگیرد از فردی که به تیم رقیب تعلق خاطر دارد، در پستی حساس استفاده کند.

در انتصاب های اخیر باشگاه استقلال رد پای یک جریان مخفی دیده می شود که ظاهراً قصد متلاشی کردن و تجزیه این تیم از درون را دارند. افرادی اخیرا در پست های مختلف این باشگاه پست گرفته اند که سواق خوبی در تعامل با باشگاه استقلال نداشته و ندارند و بهتر است مسئولین هلدینگ خلیج فارس به این نکات توجه ویژه داشته باشند و تیم استقلال را وارد حواشی خود ساخته نکنند.

کلیدواژه : استقلال

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • کوروش 18 مه 2024 / 11:05 ق.ظ

    روزی که تیمو دادن به هلدینگ خلیج فارس احتمال دادیم که این بارم میخوان با روش و روشهایی دیگر به استقلال ضربه بزنند . در این مدت کوتاه عملکرد مالک جدید اصلا خوب نبوده برکناری خطیر در حساس ترین موقع فصل ( دلیل برکناری دیگه بدتره : پول بازیکن و مربی و داده بود ) ، انتصاب ضیائی به مدیر آکادمی ، و این آخریها ماندگاره کیه این ؟ یکی از یکی بدنامتر و لنگی تر ، اون شهریاری بهمراه اون مجری گوجه فرنگی صفت که همیشه برا استقلال حاشیه ساخته ، احتمالاً این سری با اسم هلدینگ دیگه میخوان کار و یکسره کنن و تیمو نابود کنن قیافه سمیعی بیچاره تو عکس گویای همه چیه تو باشگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید