کد خبر:36271
پ

نحوه تبدیل امتیاز و سکه در اپلیکیشن بتاکاپ

با افزایش اقبال و استقبال کاربران به استفاده روزافزون از اپلیکیشن بتاکاپ، بسیاری از کاربران به دنبال تبدیل امتیازات خود به سکه و سپس تبدیل سکه ها به وجه نقد هستند. شما می توانید از بین گزینه های زیر تحت شرایط زیر، مورد مدنظر خود را انتخاب کنید و با پست نام کاربری خود در […]

با افزایش اقبال و استقبال کاربران به استفاده روزافزون از اپلیکیشن بتاکاپ، بسیاری از کاربران به دنبال تبدیل امتیازات خود به سکه و سپس تبدیل سکه ها به وجه نقد هستند. شما می توانید از بین گزینه های زیر تحت شرایط زیر، مورد مدنظر خود را انتخاب کنید و با پست نام کاربری خود در قسمت کامنت های همین صفحه و یا ارسال پیام به ادمین اینستاگرام بتاکاپ (betacupa@) امتیازات خود را به سکه و یا سکه های خود را به وجه نقد تبدیل کنید.

 

راهنمای کسب سکه رایگان از اپلیکیشن بتاکاپ

 

اینستاگرام بتاکاپ را فالو کنید، سکه رایگان دریافت کنید. (برای دریافت به ادمین اینستاگرام اطلاع دهید)

 

بر روی گزینه مدنظر خود کلیک کنید.

 

 

* تبدیل امتیازات به سکه رایگان است. تا سقف 2000 سکه (معادل حداکثر 70 هزار امتیاز) برای کاربران تبدیل انجام می شود. کاربر متقاضی می بایست اینستاگرام بتاکاپ را فالو داشته باشد و در پست های آن حضور فعال داشته باشد. (لایک و کامنت بگذارد) حداقل امتیاز برای تبدیل سکه، 20 هزار امتیاز است.

 

تبدیل سکه به پول

شما می توانید از بخش های مختلف اپلیکیشن بتاکاپ سکه رایگان به دست بیاورید و به ازای هر 5000 سکه، 30 هزار تومان دریافت کنید.

*در هر ماه فقط یکبار می توان درخواست تبدیل داد.

*کاربران با اکانت های مختلف تنها با یک حساب خود می توانند تبدیل سکه به وجه نقد را انجام دهند.

*شرط پرداخت وجه این است که کاربر اینستاگرام بتاکاپ را فالو کرده باشد و در 30 پست آخر در چالشها کامنت گذاشته باشد.

*ظرف حداکثر 48 ساعت به شماره کارت اعلامی شما واریز می شود.

 

بلیط طلایی

با خرید بلیط طلایی به مبلغ 20 هزار تومان، در صورتی که برنده فوتبال فانتزی بتاکاپ شوید، مبلغ جایزه شما به 200 هزار تومان افزایش پیدا می کند.

 

خرید 5000 سکه با تخفیف

شما می توانید از این بخش، به جای پرداخت 60 هزار تومان برای خرید 5000 سکه، 40 هزار تومان پرداخت کنید . ظرف حداکثر 24 ساعت به اکانت شما شارژ می شود.

 

نمونه سوالات بتاکیو و چالش طلایی

شما با خرید سوالات بتاکیو و چالش طلایی می توانید شانس خود برای کسب سکه و امتیاز برای رقابت ماهانه افزایش دهید. چرا که سوالات این دو مورد همواره تغییر می کنند و آگاهی از جواب برخی سوالات می تاواند به شما در برنده شدن جوایز رده بندی ماهانه کمک کند. سوالات ظرف حداکثر 24 ساعت به ایمیل شما ارسال می شوند.

دیدگاه کاربران 10 دیدگاه
  • مهرداد محرابی 9 دسامبر 2022 / 4:36 ب.ظ

    با یلام و عرض ادب . می خواستم امتیازم به سکه تبدیل بشه کاربری من mehrabim

    • admin 9 دسامبر 2022 / 5:08 ب.ظ

      چشم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید