کد خبر:41589
پ

نتیجه لحظه ای بازی ایران و آمریکا در جام جهانی قطر 2022 به صورت زنده در طرفداری

طبق گزارش خبرگزاری ورزشی طرفداری؛ تیم های آمریکا و ایران در دیدار دور سوم مرحله گروهی جام جهانی قطر ۲۰۲۲ به در مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت. این سومین بار است که ایران و آمریکا در مقابل یکدیگر قرار میگیرند. جدال بازی تیم‌های ایران-آمریکا در ۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران برگزار می […]

طبق گزارش خبرگزاری ورزشی طرفداری؛ تیم های آمریکا و ایران در دیدار دور سوم مرحله گروهی جام جهانی قطر ۲۰۲۲ به در مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت. این سومین بار است که ایران و آمریکا در مقابل یکدیگر قرار میگیرند.

جدال بازی تیم‌های ایران-آمریکا در ۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران برگزار می شود، ضمنا دیگر دیدار گروه B در جام جهانی قطر، بازی ولز و انگلیس نیز همزمان با این دیدار برگزار خواهد شد؛ نتیجه بازی ایران آمریکا به واسطه روابط سیاسی و سابقه حضور ایران در جام جهانی از اهمیت بالایی برخوردار است.

زمان پخش زنده بازی ایران و آمریکا در چهارچوب تایم اعلام شده خواهد بود. زمان مسابقه فوتبال آمریکا و ایران به این صورت است که این بازی، یکی از آخرین دیدارهای دهمین روز از برگزاری مسابقات جام جهانی قطر خواهد بود و شانس ایران برای صعود به مرحله بعد به طرز قابل توجهی بیشتر از آمریکا است.

 درواقع این سومین بازی جام جهانی ایران و آمریکا است که امتیازات آن می تواند برای کادر فنی این تیم ها از اهمیت زیادی برخوردار باشد. همچنین شما میتوانید برای تماشای زنده مسابقه فوتبال ایران و آمریکا به آدرس https://www.tarafdari.com/node/2217306 مراجعه کنید. این دو تیم در حالی برای بار سوم با هم بازی می کنند که ایران 3 بار دروازه آمریکایی ها را باز کرده است و آمریکا هم 2 بار به ایران گل زده است.

 ایران و آمریکا در تاریخ بازی های ملی خود 2 بار برابر همدیگر بازی کرده اند و در این 2 بازی تیم ملی ایران یک بار برنده شده است و بار دیگر بازی 2 تیم به تساوی یک بر یک رسیده است.

برای دریافت جدیدترین اخبار بازی های جام جهانی قطر به وبسایت طرفداری (tarafdari.com)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید