کد خبر:15823
پ

نام گلزن پرسپولیس مقابل نساجی عوض شد

 تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز در دیدار معوقه هفتم پنجم لیگ برتر در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف نساجی مازندران رفت و در پایان مقابل میزبان با تساوی یک بر یک متوقف شد. گل تساوی شاگردان یحیی گل محمدی در دقیقه ۸۵ به ثمر رسید که در تصاویر تلویزیونی به نظر می رسید سیامک […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

 تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز در دیدار معوقه هفتم پنجم لیگ برتر در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف نساجی مازندران رفت و در پایان مقابل میزبان با تساوی یک بر یک متوقف شد.

گل تساوی شاگردان یحیی گل محمدی در دقیقه ۸۵ به ثمر رسید که در تصاویر تلویزیونی به نظر می رسید سیامک نعمتی زننده آن بوده اما موعود بنیادی فر در گزارش این مسابقه نام احمد نوراللهی را به عنوان گلزن پرسپولیس ثبت کرده است.

اسماعیل صفیری، ناظر داوری این بازی ضمن تایید این موضوع در گفت و گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: با توجه به اینکه در آخرین لحظه قبل از به ثمر رسیدن گل توپ به پای احمد نوراللهی برخورد کرده، در گزارش داور نام این بازیکن به عنوان گلزن پرسپولیس ثبت شده است. البته طبق بررسی های ما این گل به هیچ وجه آفساید نبوده و در شرایط سالم به ثمر رسید.

به این ترتیب نوراللهی پس از گلزنی در بازی با شهر خودرو دومین گل فصل خود را برای پرسپولیس در دیدار با نساجی به ثمر رساند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید