کد خبر:40361
پ

نام خواننده زن مشهور روی پیراهن بارسلونا درج می شود؟

جرارد پیکه ممکن است به زودی با یک اتفاق عجیب مواجه شود. نام خواننده زن مشهور روی پیراهن بارسلونا درج می شود؟ جرارد پیکه و شکیرا به تازگی و پس از ۱۲ سال زندگی مشترک از هم جدا شدند که این موضوع حواشی بسیاری را هم در پی داشت. در شرایطی که این روزها چند […]

جرارد پیکه ممکن است به زودی با یک اتفاق عجیب مواجه شود.

نام خواننده زن مشهور روی پیراهن بارسلونا درج می شود؟

جرارد پیکه و شکیرا به تازگی و پس از ۱۲ سال زندگی مشترک از هم جدا شدند که این موضوع حواشی بسیاری را هم در پی داشت. در شرایطی که این روزها چند ماهی از جدایی آن‌ها می‌گذرد، ممکن است مدافع اسپانیایی بارسلونا مجبور شود پیراهنی با نام شکیرا را به تن کند.

بارسلونا به تازگی قرارداد همکاری جدیدی با شرکت اسپاتیفای امضا کرده و حتی نام این پلتفرم پخش آهنگ روی ورزشگاه نیوکمپ هم قرار گرفته است. پس از آنکه دریک، رپر مشهور کانادایی از ۵۰ میلیارد استریم در اسپاتیفای عبور کرد، این شرکت تصمیم گرفت نماد او که یک جغد است را در بازی با رئال مادرید روی لباس بارسلونا قرار دهد.

در این بین شکیرا هم این روزها به دنبال انتشار آهنگ جدید خود به نام Monotonia است و مویزه لورنز، خبرنگار حاضر در بارسلونا مدعی شده ممکن است به زودی توافقی انجام شود که نام شکیرا هم روی لباس بارسلونا قرار بگیرد. حتی وب‌سایت خبری اسپانیایی El Espanol هم اخیرا گزارش داده که بارسلونا در حال برنامه‌ریزی برای دیدار مجدد جرارد پیکه با شکیرا است.

این روزها بسیاری از هواداران تیم‌های رقیب نام شکیرا را در ورزشگاه‌ها صدا می‌کنند تا باعث ناراحتی مدافع بارسلونا شوند. هم‌چنین اوایل ماه اکتبر بود که در زمان گرم کردن پیکه و بازیکنان بارسلونا یکی از آهنگ‌های موفق شکیرا در استادیوم خانگی مایورکا از بلندگو پخش شد و خنده هواداران را برانگیخت.

این زوج سابق اخیرا در بازی بیسبال پسر بزرگشان حضور داشتند ولی در فاصله دوری نسبت به هم نشستند و حتی باهم صحبت هم نکردند.

کلیدواژه : بارسلونا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید