کد خبر:26753
پ

نامه تند اعضای هیأت مدیره استقلال به وزیر ورزش | کودتا علنی شد

اعضای هیئت مدیره استقلال امرگز در اعتراض به انفعال مدیرعامل تیم، با ارسال نامه ای به وزیر ورزش از سمت خود استعفا دادند. حمیدرضا آصفی، مهدی عبدیان و حجت نظری در اعتراض به آن‌چه بی‌تدبیری مدیرعامل استقلال خوانده‌اند، از سمت خود استعفا دادند. در بخشی از استعفای هیات مدیره استقلال آمده است: . آن‌چه مهم‌تر […]

اعضای هیئت مدیره استقلال امرگز در اعتراض به انفعال مدیرعامل تیم، با ارسال نامه ای به وزیر ورزش از سمت خود استعفا دادند.

حمیدرضا آصفی، مهدی عبدیان و حجت نظری در اعتراض به آن‌چه بی‌تدبیری مدیرعامل استقلال خوانده‌اند، از سمت خود استعفا دادند. در بخشی از استعفای هیات مدیره استقلال آمده است:
.
آن‌چه مهم‌تر از هر سِمت یا جایگاه است، موفقیت استقلال است.
.
جناب آقای وزیر! علیرغم عدم موافقت اینجانبان با مدیرعامل آقای احمد مددی، بنا به اصرار یکی از معاونین جناب‌عالی ایشان مشغول به کار شدند. حضرت‌عالی نیک به خاطر دارید که همان روز به شما عرض شد ایشان توانایی مدیریت باشگاه پرافتخار استقلال را نداشته و ندارند و در نتیجه سوء مدیریت ایشان خسران بزرگی برای تیم استقلال و لطمه روحی برای هواداران حاصل می‌شود.
.
امضا کنندگان این نامه هر کدام در مقاطع مختلف استعفای خود را تقدیم شما کرده بودند که با توجه به لطف شما و همین‌طور ماجرای خصوصی‌سازی مقبول نیفتاد. اکنون که استقلال در موقعیتی تاریخی است و مدیرعامل بیش از آن‌که به فکر مسئولیت خویش باشد، درصدد تخریب هیات مدیره و حفظ افراد فاسد در ساختار استقلال است، نقطه روشنی و حتی کور سوی امیدی نیست که بتوان با آن‌ دل‌خوش به آینده بود.
.
عملکرد مبهم مالی مدیرعامل همواره تردیدهای بسیار برجا گذاشته است. بارها شفاها و هم‌چنین مکتوب از مدیرعامل باشگاه خواسته شد در مورد درآمدها و هم‌چنین هزینه‌های باشگاه به هیات مدیره گزارش دهد.

 

کلیدواژه : استقلال
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • تاج 9 خرداد 1400 / 4:09 بعد از ظهر

    به یاد جمله امیرکبیر می افتیم ! که پرسیدند در این مدت کم چگونه توانستید مملکت را عاری از دزدان کنید!؟ جواب داد: از زیر دستم شروع کردم همینکه آن آدم بداند از او بازخواستی نیست آزادانه همه کار میکند یعنی از کوچکترین عضو تا بالا زنجیره وار به هم وصل هستند…. در این مواقع اگر دزدی شود هرکس به دنبال دزد میگردد و آخر پیدا نمیشود و مملکت میشود دزدخانه !

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید