کد خبر:17981
پ

میلاد جهانی در آستانه استقلالی شدن

باشگاه خبرنگاران جوان دقایقی پیش از توافق میلاد جهانی با استقلالی ها برای حضور در این تیم در نقل و انتقالات نیم فصل خبر داد.   میلاد جهانی در آستانه استقلالی شدن میلاد جهانی ستاره فصل گذشته تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که آقای پاس گل لیگ در سال‌های اخیر محسوب می‌شود در ابتدای لیگ […]

باشگاه خبرنگاران جوان دقایقی پیش از توافق میلاد جهانی با استقلالی ها برای حضور در این تیم در نقل و انتقالات نیم فصل خبر داد.

 

میلاد جهانی در آستانه استقلالی شدن

میلاد جهانی در آستانه استقلالی شدن

میلاد جهانی ستاره فصل گذشته تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که آقای پاس گل لیگ در سال‌های اخیر محسوب می‌شود در ابتدای لیگ بیستم به ذوب آهن اصفهان پیوست اما پس از حضور کوتاه مدت در این تیم قرار است در نیم فصل به استقلال بپیوندد. پس از مذاکراتی که بین او و استقلالی‌ها انجام شد گویا جهانی با آبی‌ها به توافق یک و نیم سال دست یافته است.

 

گفتنیست میلاد جهانی در ابتدای فصل نیز در آستانه استقلالی شدن قرار داشت و مذاکراتی با احمد سعادتمند داشت اما به دلیل مسائل مالی با او به توافق نرسید و به نظر می رسد نیاز مبرم استقلال به یک بازیساز در خط میانی، محمود فکری را به سمت جذب این هافبک تکنیکی و پاسور سوق داده است.

 

نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر از تاریخ 15 بهمن آغاز خواهد شد اما بر طبق شنبه ها،  تعطیلات نیم فصل از هفته هجدهم به بعد آغاز می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید