کد خبر:11047
پ

مهاجم پرسپولیس از لیست خارج می شود تا یک مدافع جذب شود

در حالی که پرسپولیس هر هفت سهمیه لیگ برتری خود را خریداری کرده، شایعه شده یحیی گل محمدی قصد جذب فرشاد فرجی را دارد.   مهاجم پرسپولیس از لیست خارج می شود تا یک مدافع جذب شود با جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس، نام های جدیدی در این تیم به عنوان گزینه جانشینی شجاع […]

در حالی که پرسپولیس هر هفت سهمیه لیگ برتری خود را خریداری کرده، شایعه شده یحیی گل محمدی قصد جذب فرشاد فرجی را دارد.

 

مهاجم پرسپولیس از لیست خارج می شود تا یک مدافع جذب شود

مهاجم پرسپولیس از لیست خارج می شود تا یک مدافع جذب شود

با جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس، نام های جدیدی در این تیم به عنوان گزینه جانشینی شجاع به گوش می رسد.

اولین نام ایمان سلیمی بود که می گویند اگر از یک تیم اروپایی به پرسپولیس ملحق شود سهمیه لیگ برتری به حساب نمی آید و سپس گفته شد امین حاج محمدی که در نفت شاگرد یحیی بوده، قرار است سرخپوش شود و حاج محمدی حتی عکس هایش با لباس استقلال را هم پاک کرد اما حالا نام فرشاد فرجی به صدر لیست آمده است.

البته پرسپولیس هر هفت سهمیه اش را گرفته و جذب فرشاد فرجی از شهر خودرو جدا از آن که به رضایتنامه این تیم مشهدی نیاز دارد، نیازمند خروج نام یک سهمیه از لیست تیم است.

تا دیروز می گفتند اگر محرومیت عیسی آل کثیر بخشیده نشود، این یک نفر عیسی است که موقت از لیست در می آید اما حالا شایعه شده پرسپولیس در صورت توافق با شهر خودرو برای جذب فرشاد فرجی، نام آرمان رمضانی را از لیست خارج می کند و احتمالا این بازیکن به شهر خودرو که مهاجم می خواهد می رود تا یحیی هم که مدافع می خواهد فرجی را به خدمت بگیرد!

باشگاه پرسپولیس هنوز به این شایعه نقل و انتقالاتی واکنشی نشان نداده است.

پی نوشت : این شایعه درحالی مطرح شده است که آرمان رمضانی چند روزی است در تمرینات سرخپوشان شرکت نکرده و احتمالا از جمع پرسپولیسی ها جدا شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید