کد خبر:36726
پ

مقایسه مهدی طارمی با بنزما و فن نیستلروی

▫️سایت «Breaking The Lines»: طارمی امروز همراه با امباپه، صلاح و بنزما، تنها بازیکنان ۶ لیگ برتر دنیا هستند که بیشتر از ۲۰ گل و ۱۰ پاس گل ثبت کرده‌اند. این مهاجم ایرانی که اولین تجربه خود را در فوتبال اروپا تجربه می‌کرد، از همان ابتدا تأثیرش را گذاشت و برابر آوس موفق به هت‌تریک […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

▫️سایت «Breaking The Lines»: طارمی امروز همراه با امباپه، صلاح و بنزما، تنها بازیکنان ۶ لیگ برتر دنیا هستند که بیشتر از ۲۰ گل و ۱۰ پاس گل ثبت کرده‌اند. این مهاجم ایرانی که اولین تجربه خود را در فوتبال اروپا تجربه می‌کرد، از همان ابتدا تأثیرش را گذاشت و برابر آوس موفق به هت‌تریک شد. وی هفته بعد توانست سه پنالتی برای تیمش بگیرد تا ریوآوه با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل اسپورتینگ پیروز شود.

مقایسه مهدی طارمی با بنزما و فن نیستلروی

▫️این مهاجم ایرانی غریزه گلزنی زیرکانه‌ای مشابه رود فن‌نیستلروی، ادین ژکو، کریم بنزما یا زلاتان ابراهیموویچ دارد. طارمی از لحاظ تکنیکی و تمام‌کنندگی، توانایی فوق‌العاده‌ای دارد و بازی ترکیبی او اجازه نفوذ به عمق و کمک به بازیکنان با پاس‌های فوق‌العاده را می‌دهد. طارمی از جهات بسیار، نقشی بین مهاجم شماره ۹ و ۱۰ را ایفا می‌کند. او همانند بنزما توانایی فضاسازی، ساختن موقعیت و گلزنی دارد و می‌تواند به سود تیمش برتری عددی ایجاد کند.

کلیدواژه : مهدی طارمی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید