کد خبر:20720
پ

مقایسه تعداد قهرمانی های استقلال و پرسپولیس در دولت های مختلف بعد از انقلاب

بتاکاپ – بحث بر سر تعداد قهرمانی های استقلال و پرسپولیس در دولت های مختلف بعد از انقلاب این روزها بین هواداران دو تیم بسیار داغ شده است چرا که هر گروه یک دولت را به جانبداری از تیم مقابل متهم می کند. نکته قابل توجه در خصوص ارتباط دولتها و تعداد قهرمانی تیمها اینکه […]

بتاکاپ – بحث بر سر تعداد قهرمانی های استقلال و پرسپولیس در دولت های مختلف بعد از انقلاب این روزها بین هواداران دو تیم بسیار داغ شده است چرا که هر گروه یک دولت را به جانبداری از تیم مقابل متهم می کند. نکته قابل توجه در خصوص ارتباط دولتها و تعداد قهرمانی تیمها اینکه در هیچ دوره ای از تاریخ بعد از انقلاب فوتبال ایران به اندازه 10 سال گذشته سیاسی نبوده است و مصادیق فراوانی از دخالت های مستقیم احمدی نژاد و وزیر ورزش دولت روحانی در ریزترین امور فوتبال ملی و باشگاهی وجود دارد که همین موضوع نشان می دهد اتاق فکری که در نظام وجود دارد ،به این نتیجه رسیده تا با اهرم پتانسیل هواداری این دو تیم، به برخی از اهداف خود برسد. در ادامه توجه شما را به مقایسه تعداد قهرمانی های استقلال و پرسپولیس در دولت های مختلفف بعد از انقلاب از عباس هویدا تا محمود احمدی نژاد و روحانی جلب می کنیم.

 

برنامه بازی های استقلال لیگ برتر

 

برنامه بازی های پرسپولیس در لیگ برتر

 

مقایسه تعداد قهرمانی های استقلال و پرسپولیس در دولت های مختلفف بعد از انقلاب

مقایسه تعداد قهرمانی های استقلال و پرسپولیس در دولت های مختلفف بعد از انقلاب

 

 

 

دیدگاه کاربران 12 دیدگاه
 • mehdi 13 سپتامبر 2022 / 10:28 ب.ظ

  تیم پیروزی از همان بدو تاسیس یک تیم سراسر مافیایی بود، طرفدارنشونم معروف بودند به لنگیای کیس کش…….،اینا کم کم کیس کش را به تیم تاج نسبت دادند در صورتی که اینطور نبود.به هر حال تیم لنگپولیس همیشه با لابی گری و مافیاگری و شارلاتان بازی قهرمان پوشالی می شد…..

 • اریا 27 فوریه 2021 / 9:23 ق.ظ

  احمدی نژاد پاچه پلشت

 • رضا 26 فوریه 2021 / 9:22 ب.ظ

  فوتبال نوعی بازاره. پرسپولیس پرطرفدار ترین تیمه و‌اگر قهرمان شه پولهای زیادی به جیب خیلی ها میره چون کلی مصرف کننده داره کالای لنگ( پرسپولیس).بیش از دو‌سوم مملکت لنگی اند

  • سامان 9 آوریل 2022 / 10:29 ق.ظ

   کیسه کش آخه هیچ موقع اقتخارات شما به پرسپولیس نمیرسه اگه پنج سال پشت هم قهرمان شدید ودو بار فینال آسیا رفتید اون موقع زر بزن ..

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید