کد خبر:23142
پ

معمای عجیب فرشاد فرجی و ماجرای سرماخوردگی سنگینش

هنوز علت دقیق غیبت فرشاد فرجی مدافع جدید پرسپولیس که به یکباره از لیست پرسپولیس مقابل پدیده خارج شد مشخص نیست چرا که برخی این اتفاق را ناشی از سرماخوردگی او قلمداد کرده اند و برخی دیگر مدعی هستند او علائم کرونا داشته و به همین خاطر از همراهی با تیم منع شده است.   […]

هنوز علت دقیق غیبت فرشاد فرجی مدافع جدید پرسپولیس که به یکباره از لیست پرسپولیس مقابل پدیده خارج شد مشخص نیست چرا که برخی این اتفاق را ناشی از سرماخوردگی او قلمداد کرده اند و برخی دیگر مدعی هستند او علائم کرونا داشته و به همین خاطر از همراهی با تیم منع شده است.

 

معمای عجیب فرشاد فرجی و ماجرای سرماخوردگی سنگینش

معمای عجیب فرشاد فرجی | سرماخوردگی یا عدم اعلام ابتلا به کرونا

در حالی که هیچ کدام از بازیکنان ملی پوش تیم پرسپولیس در ترکیب اصلی این تیم حضور نداشتند و تنها حامد لک با صلاحدید یحیی مقابل پدیده در ترکیب اصلی قرار گرفت، پیش بینی می شد حسین کنعانی زادگان نیز در این بازی روی نیمکت نشسته باشد و فرشاد فرجی که از انگیزه های زیادی برای رویارویی با تیم سابق اش برخوردار است در کنار سیدجلال حسینی دو مدافع میانی خط دفاعی پرسپولیس را تشکیل دهند. اما در کمال تعجب با اعلام بازیکنان اصلی و ذخیره پرسپولیس مشخص شد که فرجی حتی در لیست 18 نفره سرخ ها هم حضور ندارد.

همین موضوع باعث شد تا طی چند دقیقه شایعه ای بر سر زبان ها بیافتد که توافق دو باشگاه پدیده و پرسپولیس برای انتقال فرجی به پرسپولیس این بوده که این بازیکن مقابل پدیده بازی نکند، اما پیگیری ها نشان داد که این شایعه واقعیت ندارد و دلیل اصلی خط خوردن فرجی از لیست پرسپولیس مشکوک بودن او به ویروس کرونا است.

گویا فرشاد فرجی مشکوک به ویروس کرونا بوده و یحیی گل محمدی هم که به این مسائل بسیار حساس است او را از ترکیب و لیست بازیکنان ذخیره هم کنار گذاشته است. قرار بود باشگاه پرسپولیس پس از بازی در این مورد بیانیه ای را روی رسانه رسمی خود قرار دهد که تا این لحظه این اتفاق رخ نداده است.

 

هر چه که هست به نظر می رسد وخامت حال فرشاد فرجی پزشکان پرسپولیس را در خصوص سرماخوردگی یا ابتلای این بازیکن به کرونا مردد کرده است و تست امروز او وضعیت این بازیکن را مشخص خواهد کرد. در صورت مثبت بودن تست کرونای فرشاد فرجی، احتمالاً بسیاری از بازیکنان این تیم می بایست مجدداً تست کرونا دهند چرا که پیش از سفر به مشهد و در تمرینات پرسپولیس، در ارتباط مستقیم با فرشاد فرجی بوده اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید