کد خبر:47207
پ

مربی فولاد: بوحمدان گفت کرنر منجر به گل استقلال درست بود

بازی حساس استقلال و فولاد با نتیجه 1 بر 0 به سود آبی های تهرانی به پایان رسید، ولی آنچه از این دیدار باقی ماند، اعتراض شدید کادر فنی فولاد به گل استقلال بود که معتقد بودند، کرنر منجر به گل استقلال اشتباه بوده است. مربی فولاد: بوحمدان گفت کرنر منجر به گل استقلال درست […]

بازی حساس استقلال و فولاد با نتیجه 1 بر 0 به سود آبی های تهرانی به پایان رسید، ولی آنچه از این دیدار باقی ماند، اعتراض شدید کادر فنی فولاد به گل استقلال بود که معتقد بودند، کرنر منجر به گل استقلال اشتباه بوده است.

مربی فولاد: بوحمدان گفت کرنر منجر به گل استقلال درست بود

نکته جالب اینکه چند کارشناس داوری معلوم الحال و مدعی نیز بدون اینکه حتی نظر کارشناسی خودرا به احتمال و اما و اگر بکشانند، با قطعیت عنوان کردند که کرنر به سود استقلال، اشتباه اعلام شده است!

اما نکته جالب اینکه مربی فولاد در پایان بازی از قول بوحمدان، بازیکنی که توپ با روی استوکش سایش داشته مدعی شد، او در رختکن گفته که کرنر درست بوده و اعتراضی به این موضوع ندارند.

با این اظهارنظر صریح، جوسازی برخی رسانه های معاند با استقلال و کارشناسان رنگی علیه این تیم عیان شد تا مشخص شود موعود بنیادی فر بهترین تصمیم ممکن را که منجر به گل سالم استقلال شد اتخاذ کرده است و با نمره قبولی کامل از این دیدار سخت بیرون آمده است.

امیدواریم کارشناسان داوری که آنقدر شتابزده برای مصاحبه با رسانه ها صف کشیدند و به اشتباه این تصمیم بنیادی فر را زیر سوال بردند، جسارت عذرخواهی بابت اعلام نظر اشتباه خود را هم داشته باشند.

این اتفاق نشان داد که صرفاً به استناد یک یا چند کارشناس داوری نمی توان در خصوص صحنه های حساس مسابقات قضاوت کرد.

حال اگر مدیران پرسپولیس اجازه و رضایت دهند، این تصمیم بنیادی فر از لیست اشتباهات داوری به سود استقلال حذف می شود.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • کوروش 14 مه 2024 / 7:42 ق.ظ

    این کارشناسان شیتیل بگیر تو اون برنامه لنگی سیرک برتر و شبکه لنگی سه ( از مدیر و کارگردان و فیلم بردارش و کارکنان و مجریانو گزارشگرانش ، همه لنگی ان ) همان داوران چند سال گذشته هستند که مثل داوران فعلی ، حق استقلال و خوردن وناداوری کردن ، الانم یه عده شون که بازیشون نمیدن ، یکی یکی دارن به ناداوریاشون اعتراف میکنن ، بقیه هم شیتیل میگیرن و نظر کارشناسی میدن ، ولی دیشب خدا زد تو کمرشون و سر صحنه کرنر و اعتراف آل نعمه بدجور خراب شدن ، اگه ناموس داشته باشن دیگه کارشناسی نمیکنن ، که ندارن …

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید