کد خبر:17941
پ

مدیر برنامه های مهدی ترابی: جو رسانه ای داخل ایران در مورد پرسپولیسی شدن مهدی کذب است

مهدی ترابی که حالا در نزدیکترین فاصله از باشگاه پرسپولیس ایستاده، بهتر از هر ‌فرد دیگری می‌داند که دیگر جایگاهی در باشگاه العربی ندارد. مدیر ۲۳ ساله باشگاه العربی قطر حدود سه هفته قبل با ترابی جلسه‌ای برگزار کرد و به او گفت که در نیم فصل، باید به فکر تیم دیگری باشد. ترابی این […]

مهدی ترابی که حالا در نزدیکترین فاصله از باشگاه پرسپولیس ایستاده، بهتر از هر ‌فرد دیگری می‌داند که دیگر جایگاهی در باشگاه العربی ندارد. مدیر ۲۳ ساله باشگاه العربی قطر حدود سه هفته قبل با ترابی جلسه‌ای برگزار کرد و به او گفت که در نیم فصل، باید به فکر تیم دیگری باشد. ترابی این موضوع را به مدیربرنامه‌هایش اعلام کرد و از همان روز، ایجنت‌های این بازیکن به دنبال پیدا کردن تیم دیگری در قطر برای ترابی بودند اما از آنجا که این بازیکن در تمام مدت حضور در العربی، در کلینیک حضور داشت و حتی برخی جلسات قبل و بعد از بازی را هم در کلینیک بود، کادر فنی و سرپرستی تیم العربی، گزارش‌هایی علیه این بازیکن به مدیریت ارسال کردند که باعث شد مهدی هیچ شانسی برای ادامه فعالیت در این باشگاه نداشته باشد. موضوع دیگر، بحث حضور بازیکنان خارجی در قطر است. طبق یک پروتکل در لیگ ستارگان قطر ، هر فوتبالیست غیرقطری باید ابتدا با کمیته ملی المپیک و کمپ اسپایر قرارداد ببندد و سپس به یکی از باشگاه‌ها منتقل شود. این اتفاق برای ترابی هم رخ داده و حالا که این بازیکن در العربی ناموفق بود، اقبالی ندارد که در سایر تیم‌ها بازی کند مگر آنکه قوانین نقل و انتقالاتی، دست و پای باشگاه العربی را ببندد. البته آنها زرنگ هستند و در این مدت با تبلیغ فروش ترابی و جذب یوسف المساکنی، پیام شفافی ارسال کردند و در همین ابتدای کار، سه باشگاه پرسپولیس، سپاهان و تراکتور خواهان عقد قرارداد با این بازیکن شده‌اند.

در این میان، یکی از مدیربرنامه‌های ترابی با ارسال پیام‌های صوتی برای سه خبرنگار ورزشی اعلام کرده جوی که در ایران برای پرسپولیسی شدن مهدی به راه افتاده، کاملاً کذب است و مهدی در قطر می‌ماند. این ‌فرد اقدامات عجیب دیگری هم انجام داد از جمله تماس با مدیران باشگاه العربی و تهدید کردن آنها به شکایت به فیفا یا شایعه‌پراکنی در این مورد که رضایتنامه ترابی برای باشگاه‌های ایرانی چیزی بیش از ۶۰۰ هزار دلار هزینه در پی دارد. البته هر دو موضوع که مطرح شده، دروغ محض است زیرا یکی از مدیران العربی برای ایرانی‌ها پیام فرستاده با ۱۵۰ هزار دلار هم می‌توانند صاحب امتیاز استفاده از ترابی شوند!

به‌هر حال در شرایط فعلی، یکی از مدیربرنامه‌های ترابی بزرگترین مانع انتقال او به پرسپولیس است آن هم درحالی که مهدی دو هفته قبل با یحیی گل‌محمدی به صورت اینترنتی صحبت کرده و به سرمربی سرخپوشان گفته بود، دوست دارد به پرسپولیس برگردد اما هنوز دلیل روشنی برای مخالفت مدیربرنامه‌هایش ندارد. هر چند این دلیل کاملاً واضح است؛ اگر ترابی تا پایان فصل در العربی بماند، سودی بالغ بر ۱۰۰ هزار دلار به این مدیربرنامه می‌رسد و این‌ فرد اصلاً نمی‌خواهد از چنین سودی به راحتی عبور کند. به همین علت تمام قدرت خود را به کار گرفته تا ترابی را در العربی نگه دارد. مدیران باشگاه نیز در جلسه‌ای، ترابی را تهدید کرده‌اند که اگر در این تیم بماند، مجبور است به تیم دوم بپیوندد و در این صورت، شانس حضور در تیم ملی و همچنین بازی در جام جهانی‌ را از دست می‌دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید