کد خبر:9422
پ

مدیر امور بین الملل پرسپولیس خیال هواداران را راحت کرد

حسینی، مدیر امور بین‌الملل پرسپولیس در خصوص حواشی چند روز گذشته پرسپولیس توضیحاتی ارائه کرد که در ادامه می خوانید.   مدیر امور بین الملل پرسپولیس خیال هواداران را راحت کرد ?مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه وکیل برانکو اعلام کرده امروز مهلت پایانی پرسپولیس بوده و جریمه‌های سنگین‌تر اعمال می‌شود:‌ من […]

حسینی، مدیر امور بین‌الملل پرسپولیس در خصوص حواشی چند روز گذشته پرسپولیس توضیحاتی ارائه کرد که در ادامه می خوانید.

 

مدیر امور بین الملل پرسپولیس خیال هواداران را راحت کرد

مدیر امور بین الملل پرسپولیس خیال هواداران را راحت کرد

?مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه وکیل برانکو اعلام کرده امروز مهلت پایانی پرسپولیس بوده و جریمه‌های سنگین‌تر اعمال می‌شود:‌ من در رسانه‌ها خواندم اما چیزی برای من نیامده است. هیچ مکاتبه‌ای از فیفا نشده که مهلتی بگذارند اگر شما تا این روز پول را ندهید به لیگ پایین‌تر سقوط می‌کنید.

?حسینی در مورد اینکه فیفا به خاطر شکایت النصر از پرسپولیس مدارک خواسته اظهار داشت: فیفا از ما چیزی نخواسته و به فیفا هم مربوط نمی‌شود. ما در بازه زمانی مشخصی در سازمان لیگ قراردادها را به ثبت رساندیم و خود AFC هم یک هفته قبل از اولین بازی پنجره را می‌بندد و شما نمی‌توانید آپلود کنید. ما در زمان مهلت قانونی که داشتیم کلیه موارد را به فدراسیون فوتبال تقدیم کردیم و آن‌ها هم به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کردند. دو مدرک از AFC داریم که یکی از آن‌ها IDکارت بچه‌ها است.

?روال پرونده آل‌کثیر به این ترتیب است که وقتی اعتراضی دارید باید آن را اعلام کنید و بگویید شرح تفصیلی رأی را می‌خواهیم. ما این کار را انجام دادیم و منتظریم شرح تفصیلی بیاید. وقتی بیاید آن را مطالعه می‌کنیم تا سه روز بعد که اعتراضمان را رسما اعلام و ثبت می‌کنیم. در پنج روز بعدی باید لایحه تکمیلی به همراه مدارک و ضمائم را به AFC تقدیم کنیم.

?حسینی در مورد مساله وحید امیری اضافه کرد: ‌تا الان چیزی نداده‌ایم. کاری که کردیم از فدراسیون فوتبال استعلام گرفتیم ببینیم با توجه به اینکه قوانین در مورد این موضوعات در خصوص دو بازی رفت و برگشتی بوده، ما فقط یک نامه به فدراسیون دادیم و درخواست کردیم این موضوع را پیگیری کنند چون آنها با AFC مستقیم در ارتباط هستند اما خودمان مستقیم با AFC مکاتبه نکردیم.

?وی در مورد درخواست میزبانی فینال لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: ما درخواست میزبانی ندادیم ولی این کار را امروز انجام می‌دهیم. من امروز نامه آن را ارسال می‌کنم اما قبل از اینکه بازی‌های مرحله گروهی شروع شود از همه فدارسیون‌های شرکت کننده پرسید که آیا شرایط میزبانی را دارید یا خیر که قطر این شرایط را داشت. گفته بودند در غرب آسیا برگزار می‌شود و زمانش را اعلام می‌کنند. تا به حال که چیزی نگفتند. ما نامه میزبانی در فینال را زده‌ایم اما احتمال آن را زیاد نمی‌دانم.

کلیدواژه : پرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید