کد خبر:46266
پ

مدیرعامل پیکان: سازمان لیگ به دلیل خسته نشدن پرسپولیسی ها، قزوین را انتخاب کرد!

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: ورزشگاه امام خمینی اراک خوشایند ما برای میزبانی از پرسپولیس بود اما در نهایت سازمان لیگ تصمیم گرفت این بازی در ورزشگاه قزوین برگزار شود. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، احمد مددی در مورد برگزاری دیدار پیکان و پرسپولیس در قزوین اظهار داشت: واقعاً باید از میزبانی شایسته استان قزوین تشکر […]

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: ورزشگاه امام خمینی اراک خوشایند ما برای میزبانی از پرسپولیس بود اما در نهایت سازمان لیگ تصمیم گرفت این بازی در ورزشگاه قزوین برگزار شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، احمد مددی در مورد برگزاری دیدار پیکان و پرسپولیس در قزوین اظهار داشت: واقعاً باید از میزبانی شایسته استان قزوین تشکر ویژه کنم. بازی را بسیار خوب برگزار کردند. من هم همراه با هیأت مدیره باشگاه پیکان خدمت حسین باجیوند رئیس هیأت فوتبال و مدیرکل ورزش و جوانان این استان رسیدیم و از این میزبانی تشکر کردیم.

وی افوزد: در فرصت کمی که برای میزبانی ورزشگاه قزوین اعلام کردند سنگ تمام گذاشتند و همه شاهد این نظم و ترتیب بودیم. فکر می‌کنم پرسپولیس هم از برگزاری این بازی در قزوین رضایت داشت زیرا پس از البرز نزدیک‌ترین استان به تهران قزوین است. تلاش زیادی کردیم که البرز را به عنوان میزبان انتخاب کنیم.

مدیرعامل پیکان در خصوص نارضایتی رسول خطیبی از لحاظ نشدن شرایط میزبانی برای این تیم عنوان کرد: ما با استان مرکزی و ورزشگاه امام خمینی اراک صحبت کردیم. ضمن اینکه برای میزبانی در ورزشگاه انقلاب کرج و قزوین هم صحبت داشتیم. مسئولان استان البرز پس از 48 ساعت در یک نامه رسمی به ما ا علام کردند نمی‌توانند میزبانی کنند به همین دلیل فقط اراک و قزوین برای ما باقی ماند.

مددی اضافه کرد:‌با توجه به اینکه ملی‌پوشان پرسپولیس به تازگی از تورنمنت اردن بازگشتند طبق صحبتی که با حیدر بهاروند داشتم گفت نزدیک‌ترین استان را پیدا کنید تا برای تیم مقابل هم سخت نباشد. شاید خوشایند ما این بود تا در استان مرکزی بازی کنیم اما باید شرایط سازمان لیگ را هم می‌سنجیدیم آنها باید در نهایت موافقت خود را اعلام می‌کردند در نهایت این بازی در قزوین برگزار شود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا باشگاه پیکان نمی‌توانست قانون 90 به 10 را برای حضور تماشاگران اجرا کند، گفت: کاملاً روشن است که متأسفانه تیم پیکان از فقر تماشاگر رنج می‌برد. دیدید تماشاگران قزوینی نیز عمدتاً طرفدار تیم مقابل بودند اگر هرجای دیگر این بازی را برگزار می‌کردیم هواداران رقیب قطعاً از پیکان بیشتر بودند. این فقر تماشاگر مربوط به امسال نیست. سال‌ها است پیکان با سبقه چند 10 ساله بدون تماشاگر است. در کل فلسفه باشگاه ما ا ین است که از حاشیه به دور باشیم. امروز  هم در بازی دیدید بار فنی فوق‌العاده بالایی در مسابقه وجود داشت و همه به این نکته اذعان دارید که پیکان هم خیلی خوب بازی کرد. شاید مقداری بی‌تجربگی و غفلت سبب شد نتیجه را از دست بدهیم.

مدیرعامل پیکان در مورد میزان هزینه و درآمد این باشگاه برای میزبانی در قزوین عنوان کرد: همان هزینه‌ایی که در ورزشگاه پاس قوامین پرداخت می‌کنیم برای ورزشگاه سردار آزادگان نیز پرداخت خواهیم کرد. بین 200 تا 250 میلیون تومان فقط هزینه اجاره چمن ورزشگاه بود البته هزینه‌های دیگری نیز مترتب خواهد شد که به ما اعلام می‌کنند. البته در نامه‌ای به ما اعلام کردند ورزشگاه پاس قوامین به دلیل ناگهانی اعلام شدن برنامه نتوانست به بازی با پرسپولیس برسد و آنها نیز زمین را برای بازکاشت چمن برده بودند. برنامه این است که به بازی 6 آبان ما برسد.

پی نوشت: این اتفاق در فصل گذشته نیز رخ داد و سازمان لیگ در تصمیمی عجیب، در حالی که پیکان میزبان بازی بود با انتخاب استادیوم آزادی به عنوان محل برگزاری بازی موافقت کرد!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید