کد خبر:21914
پ

مخالفت رئال مادرید با بازگشت کریستیانو رونالدو

روز گذشته اخباری مبنی بر مذاکره خورخه مندس با باشگاه رئال در خصوص بازگشت کریستیانو رونالدو به مادرید منتشر شد که واکنش بسیاری را در پی داشت. 🔹رسانه‌های اسپانیایی شب گذشته از عدم موافقت رئال مادرید در خصوص بازگشت رونالدو نوشتند و کوپه نوشت که رئال اصلا خرید رونالدو را در نظر نخواهد گرفت. 🔹آرانچا […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

روز گذشته اخباری مبنی بر مذاکره خورخه مندس با باشگاه رئال در خصوص بازگشت کریستیانو رونالدو به مادرید منتشر شد که واکنش بسیاری را در پی داشت.
🔹رسانه‌های اسپانیایی شب گذشته از عدم موافقت رئال مادرید در خصوص بازگشت رونالدو نوشتند و کوپه نوشت که رئال اصلا خرید رونالدو را در نظر نخواهد گرفت.
🔹آرانچا رودریگز، خبرنگار مشهور مادریدی در این خصوص در صفحه شخصی خود اظهار داشت: بازگشت کریستیانو به مادرید غیرممکن است. این خبر درست است که خورخه مندس برای بازگشت رونالدو به رئال پیشنهاد داده ولی مادرید این پیشنهاد را رد کرده است و به جد به مدیر برنامه کریستیانو گفته که پیشنهاد آنها را بررسی نخواهد کرد.
🔹طبق اخبار منتشر شده از رسانه‌های ایتالیایی، باشگاه یوونتوس به دلیل شرایط وخیم اقتصادی در دوران پساکرونا سعی دارد کریستیانو رونالدو را به تیمی دیگر واگذار کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید